• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Top Eleven Transfer Hilesi

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
İyi bir takım, iyi oyunculardan, güçlü diziliş ve emirlerden ve iyi bir ekonomiden geçer. Aslında bu kriterlerin başına transferi eklememiz yanlış olmaz diye düşünüyorum. Bu yazımızda top eleven transfer hilesi‘nin basamaklarına adım adım değinecek, aslında bunun bir transfer hilesi değil, kurnazlık olduğunu anlayacağız. Top eleven football manager oyununun inanılmaz özelliklerinden birisi, bizi oyuna en çok bağlayan kriteri en az token karşılığında en iyi oyuncuyu alabilme konusunda gösterdiğimiz çabadır. 1 token’e 5 yıldızlı oyuncu almak her babayiğidin harcı olmasa gerek ancak bu yazının sonunda bu yolda bayağı yol katetmiş olacağız.

Top Eleven Transfer Hilesi

Bildiğiniz gibi, transfer markette bir çok kriterde oyuncu var, token sayınıza ve paranıza göre oyuncu transfer edebiliyorsunuz. Ben bunu biraz da mahallelerde kurulan çarşamba, cumartesi pazarlarına benzetiyorum. Ucuz fiyata iyi mal almak gibi. Hele bir de pazarın kapanış saatlerine denk gelirseniz keyfinize diyecek yok. 1 liralık domatesi 25 kuruşa almak gibi, ya da kilosu 1 lira olan karpuzun tanesini 1 liraya almak gibi keyifli. Buradaki en önemli noktayı verdim aslında, önce bir pazara gidip durum değerlendirmesi yapıyoruz. Bu pazar saat kaçta açılıp kaçta kapanıyor ve en iyi mal saat kaçta tezgahları süslüyor. Bir sonraki hafta kapanış saatinde gidip ucuz fiyattan sepetimizi dolduruyoruz. İpucunu verdim, top eleven transfer hilesi için birinci yol, gece geç saatleri veya sabah erken saatleri bekleyerek, aktif kullanıcı sayısınız az olduğu saatlerde en iyi oyuncuyu en ucuz fiyat ve token karşılığında alıyorsun, hele bir iki tane alırsan hiç affetmiyor ve bütün bölgeleri oyuncularla dolduruyorsun. Böyle bir fırsat yakalarsan mutlaka genç ve geliştirilebilir oyunculara yönelmen lazım ki bunu sezon sonunda paraya da çevirebilesin.

Diğer bir yol da yine yukarıda bahsettiğim gibi pazara gidiyorsun ve bir sandalye alıyorsun. Yani gözünüze kestirdiğiniz bir karpuzun önüne sandalyenizi atıyorsunuz ve satıcıya ben bu karpuza bir lira veririm diyorsunuz. Tabi hemen iki lira verecek biri çıkıyor ve onunla bir pazarlığa giriyorsunuz, buradaki önemli nokta satıcının verdim gitti demesinden 1 saniye önce teklifi yükseltmeniz ve diğer oyuncuyu saf dışı bırakmanızda yatıyor. Diğer kullanıcı sizin artık oyuncuya teklif vermeyeceğinizi düşünecek ancak siz, son saniye teklifiyle oyuncuyu alacaksınız. Yazımızda top eleven transfer hilesinden sıkca bahsettik ancak herkesin aklındaki yanlış kalıpları yıkmak için bunun bir top eleven transfer hilesi olmadığını, bir transfer kurnazlığı olduğunu da söyleyelim.