Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tower War Kule Savaşı Yayında

powerfulgamer

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    16 Ara 2018
  • Mesajlar
    1
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Müthiş Yerli Ürünü Tower War Oyunu


Yerli ürünler hakkında araştırmalar yapmaktayım. Yerli ürünler arasında bir arcade oyunu keşfettim. Bu oyun hakkında biraz kısa bilgiler vermek istiyorum size. 

Bu yerli oyun Tower War yani Kule Savaşı olarak Google Play Mağazasında ve İOS Mağazasında yer almaktadır. Bu oyun Türk yapımı bir 4 kişinin araya gelerek karar verdiği bir arcade oyun çalışması. Mükemmel grafiği ve oyun stratejisi ile ileriyi görebilecek bir proje olacağının kanaatindeyim. Bu oyunda kuleler arasında savaş var üzerinde kalkan sağlamlığı ile güçlendirme özellikleri mevcut. Bunuda özellikle eklemekte fayda görüyorum. Milyonlarca oyun arasında ilk trend 10 arasında yer aldı. Oyun geliştiricileri online özelliğini ekleyeceklerinide duyurmuşlar. Ne diyelim güzel çalışma olmuş ayrıca yerli olması ayrıca bir güzellik. Oyunu merak edip incelemek isteyen var ise aşağıda bağlantıları mevcut. Bu konumun altında eleştirilmesi gereken yada fikir vermek isteyen olursa onların artısını eksisini görüp düzelteceklerine inanıyorum.
Oyun Tanıtımı VideolarıOyunumuzun görselleri
 
Üst Alt