• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tower War Kule Savaşı Yayında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

powerfulgamer

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Müthiş Yerli Ürünü Tower War Oyunu

Yerli ürünler hakkında araştırmalar yapmaktayım. Yerli ürünler arasında bir arcade oyunu keşfettim. Bu oyun hakkında biraz kısa bilgiler vermek istiyorum size. 

Bu yerli oyun Tower War yani Kule Savaşı olarak Google Play Mağazasında ve İOS Mağazasında yer almaktadır. Bu oyun Türk yapımı bir 4 kişinin araya gelerek karar verdiği bir arcade oyun çalışması. Mükemmel grafiği ve oyun stratejisi ile ileriyi görebilecek bir proje olacağının kanaatindeyim. Bu oyunda kuleler arasında savaş var üzerinde kalkan sağlamlığı ile güçlendirme özellikleri mevcut. Bunuda özellikle eklemekte fayda görüyorum. Milyonlarca oyun arasında ilk trend 10 arasında yer aldı. Oyun geliştiricileri online özelliğini ekleyeceklerinide duyurmuşlar. Ne diyelim güzel çalışma olmuş ayrıca yerli olması ayrıca bir güzellik. Oyunu merak edip incelemek isteyen var ise aşağıda bağlantıları mevcut. Bu konumun altında eleştirilmesi gereken yada fikir vermek isteyen olursa onların artısını eksisini görüp düzelteceklerine inanıyorum.

Oyun Tanıtımı Videoları

Oyunumuzun görselleri

qpFngPPhx2ahknzQemcCAD10HhLsSWbRR7WW2XPz1cWZtoej9axNdEIxKORr17nrlPI=w720-h310-rw

oeSEkYC7ZUmrEVQIV__1Gv0HQQzX7sJ9AoiT2q0tWFv9BHncTSKK92hgAXBB45FIYg=w720-h310-rw

sDrBdLob4ekevtM2iSKNzVTedZtogbOFzs5mOHEvCLKX2VaXCHX5BjTagt0KZ57_og=w720-h310-rw

SoSHFbDt7q-dY5seoiTfqVi4MBIIflfRiZfVjNCh-t80o4Wutm64F1LoFfRqmCLlEEeS=w720-h310-rw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...