Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzon Spor ve Futbol

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Spor ve FutbolTrabzon da spor deyince şüphesiz akla ilk gelen futboldur. Futbol deyince de yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kurmuş olan Trabzonspor akla gelir. Geçmişten günümüze, Ülkemizde ve Avrupa'da elde ettiği başarılardan dolayı ilimizin ve ülkemizin tanıtımında önemli rol oynamıştır. Diğer spor dallarında da hiç yatsınamayacak kadar gelişmeler kaydeden ve başarılara imza atan Trabzon kenti ülkemizde ve yurt dışında çeşitli branşlarda boy gösteren oyuncular yetiştirmiş olmakla birlikte önemli teknik adamların ve dünyaya mal olmuş spor adamlarının yetişmesinde rol oynayan önemli bir spor kentidir.
Trabzon'da spor alanında ki en önemli gelişmelerden biri de kentimizde Avrupa Gençlik Yaz Oyunlarının düzenlenmesi ve ilimizin 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatlarını düzenleyecek kent olarak ilan edilmesidir. Buda ilimizin daha iyi sportif komplekslere kavuşacağı, ilimize ve bölgemize yapılacak olan yatırımlarla birlikte daha iyi tanınmasını sağlayacaktır.
 
Üst Alt