Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tüm dileklerinizi yerine getirmeyi vadeden girişim: Halleder.com

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Tüm dileklerinizi yerine getirmeyi vadeden girişim: Halleder.com

3 Temmuz 2017 tarihinde*Arden Papuççiyan*paylaştı

Karşımıza çıkan sıra dışı girişimlerden olan*Halleder.com, adından da anlaşılabileceği üzere tüm dilek ve isteklerinizi “halletmeyi” vadediyor. Bir kişisel asistan olma hedefi ile yola çıkan Halleder, günlük hayatta uğraşmak istemediğiniz tüm işleri sizin yerinize yapıyor.

1 Nisan’ı geride bırakmamış olsak*Halledergirişiminin bir şaka olduğunu düşünebilirdiniz fakat bunun bir şaka olmadığını baştan belirtelim. Şaka olmasa da oldukça esprili bir girişim olan Halleder.com, zengin olmak gibi dilekleri olan kullanıcılarına*piyango*bileti gönderiyor.

Tabii ki sadece zengin olmak gibi uçuk bir talepte bulunmak zorunda değilsiniz. Alışveriş yapmak ve tatil planınızı hazırlamak gibi günlük hayatın içinden taleplerde de bulunabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak için Halleder.com,*27 Nisan 2017 tarihinde*Doruk*Öztürk*ve*Demirhan*Erim*tarafından kuruldu.Mobil uygulama yolda

Şu an için 3 kişilik bir ekip tarafından yönetilen Halleder.com, yaklaşık 2 haftada geliştirildi. Yaklaşık bir haftada*500‘den fazla talep alan Halleder.com’da günlük olarak 15 ila 20 talepte bulunuluyor. Hem web sitesi, hem de telefon ile talepleri kabul eden*Halleder.com, yaklaşık iki ay içinde*mobil*uygulamasını da kullanıma sunacak.

30 bin*dolar sermaye ile kurulan ve bugüne kadar herhangi bir yatırım almayan Halleder, şimdilik ücretsiz bir servis olsa da gelecekte telefon görüşmeleri için dakika başına*danışmaücreti*almayı planlıyor. Dilek ve talepleri yerine getirmenin yanı sıra bir danışman olarak da hizmet vermeyi planlayan Halleder.com’un rakipsiz bir platform olmadığını da belirtelim.

Yurt dışında hizmet veren*Getmagic*platformu ile benzer bir çözüm sunan Halleder, günümüzde akıllı telefonların sunduğu kişisel asistan servislerinin önüne geçmeyi planlıyor. Aylık asistan kiralama veya proje bazlı ödeme seçenekleri ile gelir modeli oluşturmayı hedefleyen Halleder.com, sıra dışı ve eğlenceli bir girişim olsa da, özellikle web sitesinin günümüz girişimlerinin oldukça gerisinde olduğunu da ekleyelim.

Webrazzi
 
Üst Alt