• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Türk İfşa Sitelerine Karşı Büyük Tepki: Bu Rezaleti Durdurun

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
[https://foto]
Kadınların ve küçük kızların gizlice çekilmiş video ve görüntülerinin yayınlandığı 'Türk ifşa siteleri' ile ilgili tepkiler büyüyor. Vatandaşlar oluşturulan imza kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

Gizlice çekilen veya sosyal medyada tuzağa düşürülerek toplanan görüntü ve resimlerden oluşan, özellikle küçük yaştaki kız çocuklarının görüntülerinin de yer aldığı 'ifşa siteleri' büyük tepki topluyor.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

Ekşi Sözlük'te bir kullanıcı, bir tanıdığının küçük kızının resminin burada yayınlandığını, siteye bununla ilgili başvuru yapmalarına rağmen hiçbir sonuç elde edemediğini yazmasının ardından Change.org'da imza kampanyası başlatıldı. Büyük destek gören ve bir anda hızla yayılan söz konusu yazıda şu bilgiler verildi:

"Dün arkadaşımın kardeşinin özel fotoğrafları bir Türk sitesi tarafından paylaşılmış, siteye girdiğimde şok oldum. 14-15 yaşındaki kız çocuklarının videoları, fotoğrafları var. Adamlar bunu bir de ticarete dökmüş, sözüm ona VIP üyelik satıyorlar, banka hesapları açıkta, kredi kartıyla ödeme dahi koymuşlar. Bahsettiğim kız şehit kızı belki vicdana gelirler diye söyledim, ben orta yaşlı bir insan olarak yalvardım bu şerefsizlere, kaldırsınlar diye cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar. Yarın savcılığa gidip şikayet edeceğim. Çocuk bunlar çocuk!.."

KIZ ÇOCUKLARINI TUZAĞA DÜŞÜRÜYORLAR

Bu yazının ardından pek çok kullanıcı da söz konusu sitelerle ilgili bilgiler vermeye ve resmi kurumlara şikayet mailleri atmaya başladı.

Bazılarının üye sayısının 200 binleri bulduğu, kredi kartı ile ödemenin yapıldığı bu sitelerde gizlice çekilmiş video ve fotoğraflar, sosyal medyada tuzağa düşürülerek elde edilmiş çoğunluğu küçük yaştaki kız çocuklarının görüntü ve resimleri yayınlanıyor. Bu sitelere para ile üye yapılıyor. Üyeler ödemeleri de bankalar üzerinden gerçekleştiriyor.

Haberler
2f6d4e9dadeaf55abf0812e1192070af.jpg

Konular
18
MFC Puanı
30
Rezalet ve ahlaki çöküntü.
Bu tipleri toplumdan izole ederek şehir dışında kapmlarda zor şartlar altında çalıştırıp günde 1 öğün yemek vereceksin. Hitlerin Yahudilere yaptığı gibi.

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
Allah belalarını versin.