Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom'dan Kullanıcıların 2 GB İnternet Hediye Kazanabilecekleri Kampanya

DarkWoman

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
Germany
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2019
  • Mesajlar
    13,350
  • MFC Puanı
    64,282
  • MFC Seviyesi

Türk Telekom, yapmış olduğu açıklama ile TL yükleme, paket satın alma gibi işlemler için kredi kartını Online İşlemler uygulamasına kaydedenlere haftalık 2 GB internet hediye edeceğini duyurdu.

Türkiye’nin en büyük mobil operatörlerinden Türk Telekom, kullanıcıların işlemlerini şubelere gitmeden ya da telefonla görüşme yapmadan gerçekleştirebilmesini sağlayan mobil uygulaması Online İşlemler için yeni bir kampanya başlattı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre TL yükleme, paket satın alma gibi ödeme işlemlerinde hız kazanmak için kredi kartını uygulamaya ilk kez kaydeden Türk Telekom faturasız hat sahiplerine, haftalık 2 GB mobil internet hediye edilecek. Söz konusu hediye internet, kredi kartını kaydeden müşterilerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacak.

"Daha fazla kullanıcının bu hizmetten faydalanmasını hedefliyoruz"​

Türk Telekom online işlemler


Kampanya ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Türk Telekom Mobil Hizmetler Direktörü Yeşim Arı, “Online İşlemler uygulamamızın kredi kartı entegrasyonuyla müşterilerimizin işlemlerini tek bir dokunuşla, kolayca tamamlamalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz 2 GB internet hediyesiyle müşterilerimizin mobil deneyimini zenginleştirirken daha fazla kullanıcının bu hizmetten faydalanmasını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Üst Alt