Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'de aşkın kötü bir şey olarak görülme problemi

Coolumsu

Geçmiş ya da gelecek yoktur., Sadece sonsuz bir ş
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    172
  • MFC Seviyesi

Türkiye'de aşkın kötü bir şey olarak görülme problemi

Eminim siz de fark etmişsinizdir. Sokakta ne zaman el ele gezen bir çift olsa, ya da aşık olsalar özel vakit geçirseler bizim toplumumuzda anlamsız yere bir ayıplama falan olur. Millet ahlak bekçisi falan kesilir. Millete ne ise sanki? Oysa aşk hayatta utanılacak en son şey olmalıdır. Sevmek ayıp olur mu hiç?

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

O.bahsettigin şey asksa tabii
Çoğu iki gunluk oluyor
Topluma gelirse toplum boyle.seylere hep ters bakıyor zaten
İstesende değişmeyecek zaten
Bunun dini boyutu da oraya zaten. Hiç girmeyeyim.topa tutarsıniz

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    5,421
  • MFC Seviyesi

Tamam da öyle şeyler görüyorum ki bazen çay bahçelerinde toplum olarak yadırgamamak elde değil... Niye, biz gelenek, görenek, anane toplumuyuz böyle şeylere alışkın olmadığımızdan yadırgıyoruz. Bana göre hava hoş :D

Emeğine sağlık.

Henna

insan uykudadir, öldügü vakit uyanir..
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    22
  • MFC Seviyesi

El ele tutusanin ayiplandigini henuz gormedim, ama bazilari var ki Bu ask denilen seyii Fazlasiyla Kullaniyor, Boyutu ve siniri Asiyor..Millet gozunun Onunde Bu tarz olaylarla karsilasinca ayipliyor kiniyor..
misal izmire yolculuk ederken bayramda, Arkamizda ki ciften cok rahatsiz olmustuk. cunku Otobus icinde yapilmamasi gereken seylerdi.. ben onlarin sap sup opusme sesini cekmek zorundamiydim :D birde onimdeki tv ekranina goruntuleri yansiyodu ister istemez gozum kayiyodu :D napim tebrikmi ediym, super yiysiyonuz diye tabi kinayacam :D

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

edebiyle askı yasana laf eden gormedim oyle gencler denk geliyor yaptıklarına bakınca kına rım elbet ama sevgilisinin askının neyse hissiyatının karsılığı olan kız yada erkekle el ele goz goze gezene kim ne demiş .. ailesi gorurse bilmem:D

Üst Alt