• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tuğba Özay, Tuğba Özay'ın yaptığı büyük gaf nedir?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Tuğba Özay, Tuğba Özay'ın yaptığı büyük gaf nedir?​

Kısa bir süre önce Show TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin isimli yarışmada jüri üyeliği yapmaya başlayan şarkıcı Tuğba Özay, büyük bir gafa imza attı. 80 milyonu 80 milyon kişiye dağıtmak isteyen Özay'a sosyal medya kullanıcılarından da yorum yağdı.

"80 MİLYONU 80 MİLYON KİŞİYE DAĞITALIM"
Yılbaşı büyük ikramiyesinin adil dağıtılması gerektiğini söyleyen Özay, "Büyük ikramiye 80 milyon liraymış. Ülkemizin nüfusu da 80 milyon. Ben olsam herkese birer milyon dağıtırdım. Ülke biraz şahlanırdı en azından" şeklinde konuştu.

tugba-ozay-dan-buyuk-gaf-80-milyonluk-buyuk-12789226_7267_m.jpg

TWITTER'DA GÜNDEM OLDU
Diğer jürinin "Kişi başı 1 lira düşüyor" demesinin üzerine hatasından geri dönmeyen Tuğba Özay, "Herkese 1 lira dağıtırdım o zaman" dedi. Programda herkesi kahkahaya boğan Özay, sosyal medyada da gündem oldu. Özay için "Onunla matematiği öğreniyoruz", "Matematiğin kötü olabilir ama gönlün güzel", "Nasıl işe alımlarda belli kriterler diploma vs isteniyorsa ünlü olmak içinde şart olsun", "Matematik sınavına girerken kendimi Tuğba Özay gibi hissediyorum" ve "Matematikten sıfır, iyi niyetten 10 veriyorum" gibi yorumlar yapıldı.

tugba-ozay-dan-buyuk-gaf-80-milyonluk-buyuk-12789226_5932_m.jpg

ALINTIDIR.

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Bi an bosluguna geldi bence ama komikti, güldürdü :)

Konular
41
MFC Puanı
1,370
Öyle önlerine gelen twitleri okumamalılar. Beyinlerini kullanmadıkları aşikar zaten de.