• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Türk Telekom’dan PUBG Mobile için İnternet Paketleri

Ragnar

Moderatör
Üyelik Tarihi
30 Haz 2015
Konular
1,430
Mesajlar
4,239
MFC Puanı
37,130
Günümüzde mobil oyunların elde ettiği popülerlik herkesin dikkatini çekiyor. Artık sadece oyunu geliştiren firmalar değil, internet servis sağlayıcısından giyim sektörüne kadar herkes o oyuna özel seçenekleri tüketiciye sunuyor. Özellikle koronavirüs döneminde çok ciddi bir popülerlik kazanan PUBG Mobile için harekete geçen Türk Telekom, oyuna özel internet paketlerinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Faturalı ve faturasız mobil müşterilerin haftalık veya aylık olarak yararlanabileceği ek paketler, oyun tutkunlarının diledikleri her yerde PUBG MOBILE’ın keyfini çıkarmalarını sağlıyor. PUBG oynarken harcadığınız veriler bu paketlerden düşülüyor ve böylece sizin normal internet paketinizi etkilemiyor.

Türk Telekom faturalı müşteriler, haftalık sınırsız interneti faturalarına ek 25 TL karşılığında bu hizmetten yararlanabilirken, aylık sınırsız internete yalnızca 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom faturasız müşteriler ise PUBG MOBILE’a özel haftalık 15GB interneti 25 TL karşılığında kullanabilirken aylık 30GB internete 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom mobil müşterileri; Türk Telekom uygulaması, SMS, Türk Telekom mağazaları veya müşteri hizmetleri üzerinden kayıt olarak paketlerden yararlanabiliyor.
 
Üst