• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Türk Telekomdan Türknete geçiş: İnternet Kesintisi

Ömer çağrı

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz şart. Yüksek ihtimalle altyapınızdan veya modeminizden dolayı sizden kaynaklı bir problem var. Ayrıca adam gelip bağladığında test etmediniz mi?
Biraz araştırma sonucu düzelttim modeme reset atildigi icin modem arayuzundeki kullanici ismi ve sifresi gitmis kullanici adi ve sifresini turknetten ogrendim aslinda cok basitmis yapimi.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Biraz araştırma sonucu düzelttim modeme reset atildigi icin modem arayuzundeki kullanici ismi ve sifresi gitmis kullanici adi ve sifresini turknetten ogrendim aslinda cok basitmis yapimi.

Öncelikle sorunun çözülmesine sevindim.

Şu mesajda ve diğer mesajlarda size yeni bir kurulum yapmanız gerektiğini vurgulaya vurgulaya dilimde tüy kalmadı ama siz ısrarla farklı konulara değindiniz.

Sonuç itibari ile çözmeniz mutluluk verici.

Bundan sonra böyle bir sorun yaşarsanız çözüm önerilerini uygulamayı unutmayın.