• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tutturkolikler içeri :) Iddia tahminleri...

Konular
91
MFC Puanı
1,450
  1. UŞAK SPORTİF - FENERBAHÇE (BASKETBOL) > OYNANAN TAHMİN : (Ü) 2. TAHMİN (MS 2) -- ORAN 1.70
  2. SONDERJYSKE - ODENSE > OYNANAN TAHMİN : (MS 1) -- ORAN 1.50
  3. LIVORNO - V.LANCIANO > OYNANAN TAHMİN (MS 1) -- ORAN 1.65
  4. FALKENBERG - AIK STOCK > OYNANAN TAHMİN -- (MS 2) ORAN 1.50
  5. LAHTI - HELSINKI > OYNANAN TAHMİN -- (MS2) ORAN 1.95
Toplam Oran : 12.3

------------------------------------
UŞAK - FENERBAHÇE : Oranlar çok tehlikeli eğer uşak gününde olursa Fenerbahçeyi evinde çok zorlar bu yüzden bu maç riskli diye düşünüyorum. Üst oynamakla hata yaptım GİBİ. Fakat yorgun bir ekiple Fenerbahçe karşısında duracağını zannetmiyorum ben ama yine de şans :)

LIVORNO - V.LANCIANO : Livornoyu 3 puan rahatlatacaktır ve Lige tutunmasını sağlayacaktır. Lancianonun deplasman istatistiklerine baktığım da oldukça zayıf gözüküyor. Livorno ev sahipliği yaptığı Lancianoyu, ne yapar ne eder DEVİRİR ! yine de şans tabii :):thumbsup

SONDERJYSKE - ODENSE : Sonderjyske odenseye göre daha avantajlı gözüküyor Odensenin 2 favori golcu oyuncusu yok. X te olabilir ama :) Ben yine de MS 1 dedim :) Umarım Sonder galip gelecek... :dans

FALKENBERG - AIK STOCK 6. Sırada bulunan misafir takım AIK STOCK, ev sahibi Ligin Son sırasında bulunan FALKENBERG'i devirecektir. Bu maça üst oynamak çok mantıklı, fakat bana sorarsanız BANKO 2 :)

LAHTI - HELSİNKİMS 2 - 1.95 oran bu maça hediye verilen bir oran gibi :) Iki takımı karşılaştırdıgımız da helsinki cok daha avantajlı görünüyor fakat artık futbol kumara döndü gibi bu nedenle hiç belli de olmaz :) Umarım şans bugün bizden yana olur :dans

Sade

Emektar Üye
Konular
324
MFC Puanı
38,380
Param henüz gelmedi amaa :p dua etmiyecem bugün :D :D Hayırlısı olsun kankss.

Konular
91
MFC Puanı
1,450
AÜ Ü (ALT ÜST - ÜST)

Yani bu basket maçında toplam 161 sayı olursa tamamdır bu maçı geçtik

Konular
91
MFC Puanı
1,450
Tamam ulan tamam :D Şu beşiktaş yazısını kaldır yalnız kanka olmuyor haniiiiiii :D

Konular
91
MFC Puanı
1,450
  1. UŞAK SPORTİF - FENERBAHÇE (BASKETBOL) > OYNANAN TAHMİN : (Ü) 2. TAHMİN (MS 2) -- ORAN 1.70
  2. SONDERJYSKE - ODENSE > OYNANAN TAHMİN : (MS 1) -- ORAN 1.50
  3. LIVORNO - V.LANCIANO > OYNANAN TAHMİN (MS 1) -- ORAN 1.65
  4. FALKENBERG - AIK STOCK > OYNANAN TAHMİN -- (MS 2) ORAN 1.50
  5. LAHTI - HELSINKI > OYNANAN TAHMİN -- (MS2) ORAN 1.95
Toplam Oran : 12.3

------------------------------------
UŞAK - FENERBAHÇE : Oranlar çok tehlikeli eğer uşak gününde olursa Fenerbahçeyi evinde çok zorlar bu yüzden bu maç riskli diye düşünüyorum. Üst oynamakla hata yaptım GİBİ. Fakat yorgun bir ekiple Fenerbahçe karşısında duracağını zannetmiyorum ben ama yine de şans :)

LIVORNO - V.LANCIANO : Livornoyu 3 puan rahatlatacaktır ve Lige tutunmasını sağlayacaktır. Lancianonun deplasman istatistiklerine baktığım da oldukça zayıf gözüküyor. Livorno ev sahipliği yaptığı Lancianoyu, ne yapar ne eder DEVİRİR ! yine de şans tabii :):thumbsup

SONDERJYSKE - ODENSE : Sonderjyske odenseye göre daha avantajlı gözüküyor Odensenin 2 favori golcu oyuncusu yok. X te olabilir ama :) Ben yine de MS 1 dedim :) Umarım Sonder galip gelecek... :dans

FALKENBERG - AIK STOCK 6. Sırada bulunan misafir takım AIK STOCK, ev sahibi Ligin Son sırasında bulunan FALKENBERG'i devirecektir. Bu maça üst oynamak çok mantıklı, fakat bana sorarsanız BANKO 2 :)

LAHTI - HELSİNKİMS 2 - 1.95 oran bu maça hediye verilen bir oran gibi :) Iki takımı karşılaştırdıgımız da helsinki cok daha avantajlı görünüyor fakat artık futbol kumara döndü gibi bu nedenle hiç belli de olmaz :) Umarım şans bugün bizden yana olur :dans

--------------------------------------------
Fenerbahçe maçında yukarıda belirttiğim gibi Hata yaptım Ü oynamakla.. Umarım AdrenaLin kazanır ^^

4 maç gelmiştir son maçımız Livorno kaldı... Livorno lige tutunacak ve rakibine evinde maçı vermeyecektir !