• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

UçanTerlik

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@UçanTerLik, 1-2 gündür forumumuzun üyesi.. biraz sohbet etme imkanımız oldu.. oldukça pozitif ve keyifli biri.. dobra ayrıca da.. :giggle: ve de nick ini fazlasıyla sevdim.. umarım burada kalıcı olursun.. tekrar hoşgeldin de diyeyim :giggle:

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Sozlukte olmayi hak edecek bir sey yaptim mi bilmiyorum fakat sizin ve diger arkadaslarin aranizda olmayi hak etmiş olmak guzel bir duygu. Forumu sevdim sessiz sakin , yöneticileri duyarli , uyeleri samimi.
Tekrar tesekkur ederim saphira, sen de cok iyi bir insanin. Umarim hep mutlu ol

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@UçanTerLik ;

Gözlemlediğim kadarıyla;

Araştırmacı,sorgulayıcı,mantıkçı, olaylara eleştirel bi yaklaşımı vardır, kendi bildiğim doğrudur dese de başka insanların da fikirlerine önem verir,yazmayı ve düşünerek konuşmayı sever,inatçı tarafı da vardır diye düşünüyorum, tarihi konular ilgisini çeker..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
vooov. yazdığın için teşekkür ederim :)
açıkçası bu forumdaki mesaj sayımı saysak 50yi geçmez ve çoğu da yazdığım saçma sapan şeylerdir. o yüzden diyorum ki pozitiv ya çok muhteşem bir gözlemci ya da beni tanıyan biri. (hatta başak burcu olma olasılığı yüksek, ya da yakın aylardan dolayı değmiş biraz)

tekrar teşekkürler sevgili pozitiv.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
harika bir nick bayldım valla :)

Umarım daha çok vakit geçiririz :)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
eyvallah arkadaşım, yazdığın için çok teşekkür ederim, umarım güzel vakitler geçiririz hep birlikte :)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
vooov. yazdığın için teşekkür ederim :)
açıkçası bu forumdaki mesaj sayımı saysak 50yi geçmez ve çoğu da yazdığım saçma sapan şeylerdir. o yüzden diyorum ki pozitiv ya çok muhteşem bir gözlemci ya da beni tanıyan biri. (hatta başak burcu olma olasılığı yüksek, ya da yakın aylardan dolayı değmiş biraz)

tekrar teşekkürler sevgili pozitiv.
Rica ederim..

Seni tanımıyorum elbette ,burcum da Koç:D
Gözlem yeteneğime her zaman güvenirim:)
Bende teşekkür ederim..