• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ünlü Oyuncuya TRT'den Sansür

Konular
2,686
MFC Puanı
180
trt-nin-sansurunu-twitter-dan-duyurdu-4320519_3913_o.jpg

Oyuncu Ayça Varlıer, TRT'de giyeceği kıyafetle ilgili uyarıldığını iddia etti.

Oyuncu Ayça Varlıer, TRT Okul kanalında katıldığı program öncesinde giyeceği kıyafet konusunda uyarılmasını Twitter'da takipçileriyle paylaştı. Yaşadığı şoku anlatan Varlıer, çok korkutucu bir yola girmişiz sözleriyle tepkisini dile getirirken, modacı Dilek Hanif'in THY hostesleri için tasarladığı kıyafetlere de atıfta bulundu.

"ÜZÜNTÜ DOLU ANLAR YAŞADIM"

Oyuncu Ayça Varlıer geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve konuk olduğu TRT Okul programında başından geçenleri Twitter sayfasında protesto etti. Programda konuklara kıyafet sınırlaması getirildiğini iddia eden oyuncu, yaşadıklarını "Geçen gün TRT Okul programına konuktum. Kıyafet konusunda bazı uygulamalar getirilmiş.

Sıfır kol ve anladığım kadarıyla köprücük kemiğe kadar olan yakalar uygun değilmiş. Mini etek zaten olamaz. Programa çıkmadan bana söylediler. Açıkçası yorumu sözlere bırakıyorum. Acaba birkaç seneye Dilek hanım'ın yapmış olduğu bu kostümlere benzer uygulamalar da gelir mi dersiniz?" sözleriyle dile getirdi.

Varlıer, bir takipçisinin "Okul programı olduğu için mi öyle giyindiniz?" sorusuna ise "Hata oldu o kıyafet. Çok daha uygun, spor tercih ederdim. Programın içeriğini bilmiyordum, kısıtlamaları duyunca getirdiğim birkaç parçadan seçiverdik. Yani hem talihsizlik hem de üzüntü dolu anlar yaşadım" yanıtını verdi.

trt-nin-sansurunu-twitter-dan-duyurdu-4320519_5814_b.jpg