• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Üstteki üye yakışıklı mı, çirkin mi, güzel mi?

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Yakışıklıdır herhalde

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
fikrin olmadigi koniua yorumda yapma bence, surekli yorum yapiyon hepsindede gormedim fikrim yok :) napalim ozelden resimmi atalim, millet zaten amaci eglenmek eline geleni yaz gitsi. :)

Konular
22
MFC Puanı
3,420
fikrin olmadigi koniua yorumda yapma bence, surekli yorum yapiyon hepsindede gormedim fikrim yok :) napalim ozelden resimmi atalim, millet zaten amaci eglenmek eline geleni yaz gitsi. :)

Her şeye karışmazsan sevinirim. Aykırı ya da yanlış bir yorum yapmıyorum. Kimse senden fotoğraf atmanın falan da beklemiyor. Kafandan bir şeyler çıkartma.. Ben doğru şeylere yorum yaparım. Biraz başkaları ile ilgilenmek yetine kendine yönelsen.. ^^

Yani o yüzden öyle yazdım ama öylesine diyorsan çirkin diyorum, geçiyorum. :smile:

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90

Her şeye karışmazsan sevinirim. Aykırı ya da yanlış bir yorum yapmıyorum. Kimse senden fotoğraf atmanın falan da beklemiyor. Kafandan bir şeyler çıkartma.. Ben doğru şeylere yorum yaparım. Biraz başkaları ile ilgilenmek yetine kendine yönelsen.. ^^

Yani o yüzden öyle yazdım ama öylesine diyorsan çirkin diyorum, geçiyorum. :smile:

farkli bi yorumun yoksa ayni seyleri yazip durma skici oluyor;) Ayrica Tesekkur ederim, cirkin olmakta ayricaliktir

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
ölecek yakisikliliktan, gozum kor oldu bakamiyom resmine Allahim seb Kizlarimizi koru:D

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Güzeldir herhalde.. tam bilemiyorum ki..

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Fotoğrafını görmeden bir şey diyemem.. :smile: