• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ünlüler İlk Deneyimlerini Anlattı

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Geçtiğimiz günlerde bir dergiye verdiği röportajda bekaretini 22 yaşında kaybettiğini söyleyen 'Mavi Göl' filminin unutulmaz yıldızı Brooke Shields'le gündeme gelen bakir/bakirelik konusuyla birlikte Hollywood'un ünlü yüzlerine çeviriyoruz yönümüzü. Kim, ne zaman ilk birlikteliğini yaşadı? Merak edenlere...

Şimdi 43 yaşında olan Brooke Shields, Health dergisine yaptığı açıklamada "Bekaretimi 22 yaşında kaybettim. Ve şimdi bu kadar beklediğim için çok pişmanım" diye açıklamalarda bulunmuştu. Şöhretinin ilk yıllarında güzelliği kadar ısrarla koruduğunu söylediği bekaretiyle de konuşulan Brooke
Shields'in itirafıyla birlikte Hollywood'un diğer isimlerinin ilk birliktelikleri merak konusu oldu.

İngiliz Bulvar gazetesi The Sun da, dün internet sitesindeki sayfasında ünlülerin kaç yaşlarında bekaretlerini kaybettiğini derledi.

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
angelinau.jpg

Angelina Jolie:

Hollywood'un en güzel kadını, seksiliğin ve dişiliğin sembolü. Henüz 14 yaşındayken ilk ilişkisini yaşadığını söylüyor ve bundan hiç pişman olmadığını da ifade ediyor.

wol_error.gif
siennaa.jpg

Sienna Miller:

Genç yıldız ilk cinsel deneyimini 16 yaşındayken yaşamış. Miller annesinin ona her zaman "Biliyorum bir gün bunu yapacaksın. Ama lütfen, bunu dışarıda bir yerde değil, benim evimde yap" dediğini de hatırlıyor.

b88_8afd5.jpg

Jessica Simpson:

Amerikalı şarkıcı bir süre önce boşandığı eşi Nick Lahey ile evleninceye kadar yani 22 yaşına kadar hiçbir erkekler cinsel deneyim yaşamamış.

wol_error.gif
fergiepicture2.jpg

Fergie:

Ünlü şarkıcı 18 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış. Fergie, her zaman seksapeli yüksek bir insan olduğunu da söylemeden geçemiyor.

cher3.jpg

Cher:

15 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış. Bu ünlü yıldız için pek de hoş olmamış. O anı şöyle anlatıyor:" Onunla birlikteliğimiz hızlı ve acılıydı. Hatta olup bittikten sonra herkesin konuşup durduğu şey bu mu" diye düşündüğümü de hatırlıyorum."

didof.jpg

Dido:

15 yaşındayken ilk cinsel deneyimini yaşamış. "Tenime dokun ve ne hissettiğini bana söyle" sözlerinin yer aldığı şarkısını da bu deneyimden esinlenerek yazmış.

wol_error.gif
danielradcliffea.jpg

Daniel Radcliffe:

Harry Potter serisinin yıldızı 16 yaşındayken kendisinden büyük bir kadınla cinsel deneyim yaşamış.

wol_error.gif
jerryhall001032207.jpg

Jerry Hall:

Eski manken 15 yaşındayken bekaretini kaybetmiş. O da "çok hızlıydı" diye anlatıyor. Ve Hall da tıpkı Cher gibi hakkında bunca kitap yazılıp teori üretilen şeyin bu kadar kısa sürede bitmesinden dolayı biraz şaşkınlık yaşamış.

wol_error.gif
celinedioni.jpg

Celine Dion:

20 yaşında bekaretini yitirmiş. Tarihini bile hatırlıyor ünlü sanatçı: 30 Nisan 1988. Eurovision yarışmasının yapıldığı gece. Onu fetheden kişi ise şimdi eşi olan yapımcı Rene Angelil.

johnnydeppd.jpg

Johnny Depp:

Henüz 13 yaşındayken ilk ilişkisini yaşamış Johnny.

wol_error.gif
mickjagger.jpg

Mick Jagger:

Müziğin eski tüfeklerinden Jagger 12 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış.