• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Unutulmaz film replikleri

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Eğer kaçamıyorsan ve başkalarına bağımlıysan, gülümseyerek ağlamayı öğreniyorsun!
"The Sea Inside"

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Cevabı olmayan herhangi bir şeyin sorusu da olmaz zaten sayın dinleyen. Sorular sadece cevabı duymak isteğiyle var olurlar.

Kaybedenler Kulübü.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
”Uzunca süre maske takarsan altındaki kişiliği de unutursun.”

V for Vendetta.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
aeuJrm9.jpg

How I Met Your Mother

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Sally: Ama böyle karşıma çıkıp beni sevdiğini söyleyince lütfen her şeyin düzelmesini bekleme. Bu işler böyle olmaz.
Harry: Peki nasıl olur?
Sally: Bilmiyorum Harry ama böyle değil.
Harry: Peki buna ne dersin? Hava 21 dereceyken üşümeni seviyorum. Bir buçuk saatte sandviç sipariş etmeni seviyorum. Deliymişim gibi bakarken anlamamış gibi kaşını kıvırmanı seviyorum. Bütün gün seninle beraber olunca giysime parfümünün kokusunun sinmesini seviyorum. Ve yatmadan hemen önce konuştuğum en son insan olmanı her şeyden çok seviyorum. Ve yalnız olduğum için veya yılbaşı akşamı olduğu için değil. Çünkü hayatının geri kalanını biriyle geçirmek istediğini farkedince, hayatının geri kalanının bir an önce başlamasını istiyorsun.
Sally: Anlıyor musun? İşte bu tam sensin,Harry. Öyle şeyler söylüyorsun ki, beni senden asla nefret edemez hale getiriyorsun. Senden nefret ediyorum,Harry. Gerçekten nefret ediyorum. Nefret ediyorum.

When Harry met Sally (1989)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Noktayı koymak ne kadar zor gelse de tamamlanmış cümleler eksik kalmışlara göre daha az acı verir.
-dedemin insanları

Ya da buna benzer bişi işte :honk: