Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

UPLOAD(YÜKLEME)

Pozitivizm

⭐🌟🌠Devil Wears Prada🌠🌟⭐
Süper Moderatör
 • Üyelik Tarihi
  28 Şub 2020
 • Mesajlar
  11,325
 • MFC Puanı
  75,260
 • MFC Seviyesi. 1 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi şu anlık 2 sezon 12 bölümden oluşuyor. Bir sezonun 11 bölüm ve her bir bölümün ortalama 30 dakika olduğu dizi izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor.
2. Amazon orijinal yapımı bu prodüksiyonun 16 Mart 2020 tarihinde yayınlanan fragmanı 20.533.635 kişi tarafından izlenerek beğeni yağmuruna tutuldu.
3. Yönetimini The Office adlı IMDB puanı 8,9 olan 9 sezonluk bir komedi sitcom dizininde yöneticiliğini yapmış olan Greg Daniels üstlenirken dizinin yapımcılığında ise tecrübeli yapımcı Howard Klein yer alıyor.
4. Çokça beğenilen dizinin oyuncu kadrosunda ise aşina olduğumuz isimler yer alıyor işte onlardan bazıları. Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Zainab Johnson (Aleesha), Kevin Bigley (Luke), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Owen Daniels (A.I. Guy), Andrea Rosen (Lucy), Jordan Johnson-Hinds (Jamie), Josh Banday (Ivan), William B. Davis (David Choak).
5. Amazon Prime yapımı dizinin konusu ise yakın gelecekte hepimizin adapte olmak zorunda olacağı sanal gerçeklik ile ilgili.
6. Çakma Playboy Nathan’ın sürücüsüz arabasının kazası sonucu ağır yaralanmasından sonra zengin kız arkadaşı Ingrid Nathan’ı ölüm sonrası yaşamı görebilmesi için Nora adlı karakterinde içinde çalıştığı bir sanal gerçeklik şirketindeki sanal gerçeklik dünyasına göndermesiyle Nathan’ın başından geçen olayları ele alır.
7. Kısa bir süre önce çıkmış olmasına rağmen beğenilen bir yapım olan Upload’ın IMDB puanı 33.367 kişinin verdiği oy ile 8,0 iken bizimde izlemenizi ısrarla önereceğimiz diziler arasında.
 

Pozitivizm

⭐🌟🌠Devil Wears Prada🌠🌟⭐
Süper Moderatör
 • Üyelik Tarihi
  28 Şub 2020
 • Mesajlar
  11,325
 • MFC Puanı
  75,260
 • MFC Seviyesi

Ana teması bilim kurgu fakat bazı sahnelerde sesli kahkaha attığımı söylemeliyim. Neredeyse tüm oyuncuların sempatik tipler olması avantaj olmuş. Böylece benimseyebiliyorsunuz karakterleri. Dizinin konusu inanılmaz şekilde dallanıp budaklandırılmaya müsait aslında. Bunun için dizinin yapımcılarının Türk senaristlerle birkaç görüşme yapmaları yeterli olur😀😀 ikinci sezonda daha fazla ters köşe sahnelere yer verilirse çok iyi yerlere doğru gidecek olan dizidir aynı zamanda.
Tavsiye ederim,inanılmaz eğlenceli😀😀
 
Üst Alt