• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

UUR

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Forumun hem cömert, hem de obur üyesi olan @Uur ,sevdiğimiz, neşeli, ,güler yüzlü, cana yakın arkadaşımız..
Son mesaj 6 kurbanı olduğunda bu işlerden elini çekeceğini söylemesine rağmen klavyeye gidiyor o eller ve "Bende" yazıyor..
şaka bi yana hersey için teşekkür ederiz yardımsever insan..:)

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Uur sanırım burada tanıştığım ve iii ki tanıştığım dediğim bir arkadaşım.. kısa süre belki arkadaşlığımız.. ama ışıl ışıl varlığıyla.. mükemmel güsel kalbi ii ile.. enerjisi.. sohbeti.. esprili kişiliğiyle.. bana ii gelenlerden..

alıştırdı artık.. her gün verdiği çiçekleriyle günümün güsel başlamasına sebep oluyor..

amaaaaa

bana hala yemek borcu var.. buradan tekrar hatırlatayım :p

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Forumun hem cömert, hem de obur üyesi olan @Uur ,sevdiğimiz, neşeli, ,güler yüzlü, cana yakın arkadaşımız..
Son mesaj 6 kurbanı olduğunda bu işlerden elini çekeceğini söylemesine rağmen klavyeye gidiyor o eller ve "Bende" yazıyor..
şaka bi yana hersey için teşekkür ederiz yardımsever insan..:)
Çok Çok teşekkür ederim sevgili Pozii , evet son mesaj 6 da aynı şekilde ikimizde bu işleri bırakıp elimizi ayağımızı çekicektik ama olmadı,
senin gibi pozitif, cana yakın, dobra ve sevilesi bi arkadaşı bırakıp gidemedim:) Dediğimiz gibi sonmesaj7 @Pozitivizm de olucak inş :p :D Saphira duymasın :D

Şaka bi yana gerçekten çok çok teşekkür ederim @Pozitivizm aynı şekilde burda ilk tanıştığım kişilerdensin samimiyetin cana yakınlığın dobralığın verdiğin huzur sevilesi yanın daha sayim mi :D
Hepsinin yanında en önemlisi uyuzluğun sana çok yakışıyor ;)

Asıl ben herşey için teşekkür ederim tatlı şirin , uyuz insan :)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Çok Çok teşekkür ederim sevgili Pozii , evet son mesaj 6 da aynı şekilde ikimizde bu işleri bırakıp elimizi ayağımızı çekicektik ama olmadı,
senin gibi pozitif, cana yakın, dobra ve sevilesi bi arkadaşı bırakıp gidemedim:) Dediğimiz gibi sonmesaj7 @Pozitivizm de olucak inş :p :D Saphira duymasın :D

Şaka bi yana gerçekten çok çok teşekkür ederim @Pozitivizm aynı şekilde burda ilk tanıştığım kişilerdensin samimiyetin cana yakınlığın dobralığın verdiğin huzur sevilesi yanın daha sayim mi :D
Hepsinin yanında en önemlisi uyuzluğun sana çok yakışıyor ;)

Asıl ben herşey için teşekkür ederim tatlı şirin , uyuz insan :)
Ne demek efenim:)

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
@Uur sanırım burada tanıştığım ve iii ki tanıştığım dediğim bir arkadaşım.. kısa süre belki arkadaşlığımız.. ama ışıl ışıl varlığıyla.. mükemmel güsel kalbi ii ile.. enerjisi.. sohbeti.. esprili kişiliğiyle.. bana ii gelenlerden..

alıştırdı artık.. her gün verdiği çiçekleriyle günümün güsel başlamasına sebep oluyor..

amaaaaa

bana hala yemek borcu var.. buradan tekrar hatırlatayım :p
Saphira Saphira Saphira , onu kelimeler ile anlatmaya kelimeler yetmezz düşüncelerimiz aynı fazlası var eksiği yok çok çok teşekkür ederim nur :)
Her zaman elimden geldiğinde sevdiğim değer verdiğim kişileri güldürmeye mutlu etmeye çalışıyorum ve buda beni gerçekten mutlu ediyor
Sende sevdiğim ,değer verdiğim , iyi tanıdım hatta geç bile tanımışım dediğim :) güler yüzlü samimi mükemmel harika birisin seviliyorsun ;)
Demiştim ben sana alışıcaksın diye :D

Ee şeey o yemek borcu senin değilmiydi :p hani ben gelicektim sen yemek ısmarlıcakdın :D
Yada yemek benim tatlı yı mı sen ısmarlıcakdın :D neyse bu konuyu bir daha gözden geçirelim ben sonuçlandıralım mutlaka

ÇÜNKÜ BEN HALA AÇIIIIMMM :p :D

çok çok teşekkür ederim nur iyiki varsın :a-(212):

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Rica lar efenimm :D

yanında kahve de göndericektim
soğur diye şaapmadım onu kendim halledicem :d

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Uur, yaaaaaaaa sen Bİ tanesinnn teşekkür ederimmmm :inlove: :inlove:

• Sevdim
Tepkiler: Uur

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
@Uur , cok iyi bir Dost , beni gülümseten ve Güldürebilen ender insanlardan..

Varligi Günes gibi ; ) bana cok iyi geliyor ..

iyiki varsin @Uur , benim güzel arkadasim :inlove:

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
@Uur , cok iyi bir Dost , beni gülümseten ve Güldürebilen ender insanlardan..

Varligi Günes gibi ; ) bana cok iyi geliyor ..

iyiki varsin @Uur , benim güzel arkadasim :inlove:

Teşekkür ederim Dark , sende karanlıkların içinde parlayan bir yıldız gibisin : ))
sevdiğim değer verdiğim biraz manyak biraz deli olsanda :p çok değerli dostum , arkadaşımsın ;)
içi dışı bir deli dolu manyaak samimi bir @DarkWoman herkesin hayatında olması gekiyor :)
Sende iyiki varsın dark cım seviliyorsun :a-(212):