• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

UUR

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Teşekkür ederim Dark , sende karanlıkların içinde parlayan bir yıldız gibisin : ))
sevdiğim değer verdiğim biraz manyak biraz deli olsanda :p çok değerli dostum , arkadaşımsın ;)
içi dışı bir deli dolu manyaak samimi bir @DarkWoman herkesin hayatında olması gekiyor :)
Sende iyiki varsın dark cım seviliyorsun :a-(212):

Cansın cannn ❤️❤️❤️

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Şu kısa zamanda tanıdığım kadarıyla
Egosuz, espiritüel, uyumlu bir arkadaşımız. Hayatta herşey gönlünce olsun. (hatira defteri yazısı gibi oldu ama idare edin iyi değilim bu konularda :D )

• Beğen
Tepkiler: Uur

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Şu kısa zamanda tanıdığım kadarıyla
Egosuz, espiritüel, uyumlu bir arkadaşımız. Hayatta herşey gönlünce olsun. (hatira defteri yazısı gibi oldu ama idare edin iyi değilim bu konularda :D )
Benim için bu temiz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim de deseydin Tokyo ooooo :roflmao: :roflmao:

Teşekkür ediyorum Tokyo :giggle: her zaman karşımdaki bana nasıl yaklaşıyorsa o şekilde karşılık vermeye çalışıyorum
samimiyetinle esprilerinle doğallığınla ortamda farkını gösteriyorsun :)
biraz da manyak oluşun dan dolayı anlaştığımızı düşünüyorum :)

tekrardan çok teşekkür ederim her zaman hoş ve iyi kal hayatta başarılar herşey gönlünce olsun ( yarışmacı arkadaşlara başarılar :p ) :roflmao::roflmao:

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
@Uur okeydeki ortim benim :)
İyi kalpli, kırmaktan sakınan, alçak gönüllü dostluğu hoş bir arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: Uur