• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Uydurabileceğin En Büyük Yalanı Söyle

Konular
23
MFC Puanı
0
Not : Sabri Sarıoğlu: Real Madrid Maçından Sonraki Röportajı ReaL Madrid'i Yendik Ama Elendik Aklım Almıyor Duygularım Darmadağın Anlıyamazsınız Açıklamasında Bulunmuştur gibi vb. vs. :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Bir taş attım pencereye tık dedi anası çıktı kızım evde yok dedi :honk:

Project

Üyeliği durduruldu!
Konular
71
MFC Puanı
20
Ela'nın kanatları yok. O bir melek değil.

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
Çok güzel bir yalandi Liya :)

Sen gittin konu kaldı arkadaşım. Yalan oldun (:)

Benim önce ki mesajlarda gitmiş senle beraber, yeniden görüşmek üzere bekleniyorsun (:)

Yalan konusunda doğru bi cümle yazdım, ne yapayım yalan konuşmayı beceremiyorum.

Konular
295
MFC Puanı
13,190
@Sezen karaborsa bilet satışı yapıyormuş Kolibandı da onun sağ koluymuş el altından ne işler çevirmişler bi bilseniz :s42:s42

Konular
15
MFC Puanı
4,170
bu üstteki varya bu üstteki
uluslararası kaçak kedi mafyasının ele başısıymış
bide çevresindekilere bi kedim bile yok diye yalan söylüyormuş
benden duymuş olmayın ama piyasada dolaşan 1 milyon adet kedisi varmış
ya işte böyle
@Sezen

Konular
295
MFC Puanı
13,190
Bütün bu seni çıldırtma planlarının hepsini Kolibandı düzenledi ben masumum EsiLa :(

İki bacanak bir oldunuz siz benim gibi günahsız çalışan hatunun ardından iş çevirdiniz demek ha ,:s34 yaptıklarım yapacaklarımın işaretidir daha hazırlıklı olun :s42:s42 biz hangi oyundayız bakim?oyun karışmasın :u9

Sezen and Kolibandı merkez bankayı soymaya yelteniyorlar mış planları yaparken resimlerini çektim inanmayan olursa diye hani:s50

2266331_original.jpg

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
ben para nın P sini sevmem ama adımı banka soyguncusuna cıkaran paragöz EsiLa yüzüne bütün iftiralara maruz kaldım ben masumum hakim bey :D ben soygun yapmadım sadece gözcü diye kapıya diktiler beni beceriksis ben :D

Konular
295
MFC Puanı
13,190
duyduğuma göre de Sezen and Kolibandı StigmatA nın arkasından atıp tutuyormuşlar , ! o kim ki demişler ! ben duyduğumu derim ama StigmatA ya söylemicem bende kalsın yinede , bu kadar da iyiyim:s54:s54