• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Uydurabileceğin En Büyük Yalanı Söyle

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Yercekimi diye birşey yok :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Tasmayla uçak düşürdüm. :D

Konular
1
MFC Puanı
110
Bartın'dan telefon geldi. Hastahanede yatan bir kanser hastası yakınının telefon numarası gönderildi. İhtiyaçlarının karşılanması gerekiyormuş. Yanımda fazla nakit yoktu ve güzergaha ters kalan bankamatiklerle vakit kaybetmemeliydim. Hasta İstanbul'a sevk edilecekti. Kredi kartıyla gerekli alışverişi yapıp ihtiyaç sahibine ulaştırdım. Baba batık bir asker emeklisi çıktı.

Ofisinden ayrıldığım arkadaşım nereye kaybolduğumu ısrarla merak ediyordu. Sonunda aramalarından kaçıncıya yetiştiğimi bilmesem de telefonu açabildim. Yer belirledik ve buluştuk. Yanında kuzeni de vardı. Bir mekana geçtik çay içip soluklanmak için. Nerede olduğumu sordukça lafı ağzımda geveliyordum, hayrın gizlisi mukabilinden. Kuzenine gelgelci kızdan hoşlandığımı söyledim o sıra. Dikkatleri çekebileceğim en güzel konuydu. Kuzen, telefon numaramı bir kağıda yazıp, kızın yanına gitti: "Abimin numarasi, koy onu cebune. 5 dakika sonra arayacaksun bu numarayı" dedi.

Baktım 5 dakika sonra telefon çalıyor: "Bu ruh hastasını alıp buradan gitmezseniz sizi şikayet edicem" dedi. Diretmedim, kalktık. Mangal fikri düştü aklımıza. İki kişi daha bulduk yaren olsunlar diye.

Keso lakaplı şahıs Nusret'in tariflerini taklit etmeye çalışıyordu. Soslarla entrikot pişirdi bize. Tadı bir boka benzemiyordu. Gece eve geldim ve foruma girdim.