• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Valorant Sistem Gereksinimleri - Gb Olarak Boyutu Ve Özellikleri

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Moba oyun dünyasında yaptığı çalışma ve yenilikler ile adını duyurmayı başaran ve League of Legends oyunu ile adından söz ettiren Riot Games, FPS oyun severler için Valorant oyununu 2019 yılında piyasaya sürmüştür. Valorant oyunu için sistem gereksinimleri de oyuncular tarafından merak edilen konudur. Valorant sistem gereksinimleri bilgilerini sizler için derledik.​

Valorant Sistem Gereksinimleri - Gb Olarak Boyutu Ve Özellikleri

Diğer FPS oyunlarına göre oldukça daha az sistem gereksinimine ihtiyaç duyan Valorant, özellikle taktiksel anlamda oynanabilir olması ile birlikte heyecanı ikiye katlıyor. Riot Games’in geliştirdiği oyunun clienti League of Legends ve TFT oyun clientleri üzerinden indirilmekte ve ortalama 9 GB boyuta sahip olmaktadır.
GB Olarak Boyutu ve Özellikleri
Farklı şampiyon ve her şampiyonun kendi yeteneklerinin yer almış olduğu FPS Valorant oyununda, insanların merak ettikleri konulardan birisi de oyunun boyut ve sistem gereksinimleri olmaktadır. En düşük Valorant sistem gereksinimleri şu şekilde sıralanıyor:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64 Bit)

- İşlemci: Intel Core i3-4150 / AMD A8- 7650K

- Bellek: 4 GB RAM

- Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT730 / AMD Radeon R5 240

- Depolama: 8 GB

- DirectX11

Valorant önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

- İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64 Bit)

- İşlemci: Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 3 1200

- Bellek: 4 GB RAM

- Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon R9 380

- Depolama: 8 GB

- Directx11

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Valo'yu oynamadım bi yorum yapamam ama,Süper Mario,Hugo candır?