• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

vBulletin vBulletin 3.7 Beta Görünüm ve Özellikleri

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
Orjinal Anlatımın Olduğu Link < kendi sitesidir..

-----

- Resimde gördüğünüz spamcıları bloklayabilme temizleme için;

spam-management.png

- Bir diğer yeniliği etiket(tag) açılan konuyu bulunmasını sağlamak için eklenen arama kodları zointinkini kurmaya gerek olmadan otomatik olarak eklemişler;

thread-tags-newthread.png

Sonradan tag ekleyebilme;

thread-tags-showthread.png

Anasayfada gösterme;

thread-tags-search-cloud.png

- Konu başlıklarına extra yazı ekleyebilme örnek sabit, soru gibi sanırım admin ayarı ile bu soru, yardım vb olabilir; :)

thread-prefixes-forumdisplay.png

Soru cevap olursa onuda konu başlığını yanından seçiyoruz (dipnot: aslında yeni değil böyle bir eklenti var ama bir değildi ayrıca kuruluyordu)

thread-prefixes.png

- Arkadaş listesi belirleme talepleriniz ileti olarak karşı tarafa ulaşıyor kabul ederse ekleniyor;

friends-edit.png

- Kullanıcı profillerinin görünümü bu sürüm ile tamamen değişiyor bazı forumlarda gördüm çok güzel sizde resimden bakabilirsiniz;

Burda kullanıcı yorumları oluyor normalinden değişik;

public-messages-profile.png

Üye profilinde isterseniz kişisel albümde yapabiliyorsunuz; :)

album-show-album.png

Yerde kaplamaz köşede gördüğünüz komut ile diğer resmi çağırabiliyorsunuz;

album-show-picture.png

- Fan club oluşturma bunda beni ekle yazmaya gerek yok add/ ekle linkine tıklayınca otomatik olarak ekleniyorsunuz profildede hangi fandaysanız link oluyor test ettim bunu; :p

social-groups.png

Fan için mesajlaşma her biri için ayrı tabi;

social-groups-messages-and-pictures.png

- Buda profilin yanı >> http://www.frmtr.com/member.php?u=440494 buna tıklanınca açılacak olan yer;

new-memberinfo-b.png

- Profil renk biçim vs ayarlamakta var; :)

customize-profile-editor.png

Biri standart biride renklenmiş profil;

full-memberinfo-compare.png

- Profil ayarları nerden denilen kısımları kontrol paneline girmeden çift tıklama komutu ile değiştirebiliyorsunuz ;

profilefield-ajax-edit.png

-

Normalde foruma konu açılırken eklenti yükleme olur konu altında resim dosya vb olarak yerini alır işte buda farklı sayfada açmıyor direk Lightbox olarak gösteriyor bence çok şık; :)

lightbox-showthread.png

- Düzenlenen mesajların eski tarihli görünümleri;

post-edit-history.png

- Modlar, asistanlar, yöneticiler ( sanırım adminlerde olmaz config işinden dolayı) konu silerken şifre sorgusu;

inlinemod-reauth.png

- Navbardaki yazıları otomatik editleme;

notices-manager.png

- Ajaxregin bir değişik tarzı olsa gerek üye sırasında ister doğrulama ister soru sorabilirsiniz üyelere isterseniz hiçbirşey;

human-verification-options.png

- Resim doğrulama görüldüğü gibi açılı aynı az önce eklentide söylediğim gibi ajax;

human-verification-frontend.png

- Üye grup değişimleri log sistemli bir üyeyi örnek asistanı beni mod yaptınız yarın bakınca asistan olduğum kısım log olarak panelde durur;

user-change-history.png

- Açılan konuları sosyal imleme sitelerine ekleme;

social-bookmarking.png

Şuan beta aşamasında her an 3.7.1 diyede sürüm çıkar bakarsınız ondan sonra 3.7.2 çok hızlı geliyor mutlaka bu eklentilerinde açıkları olabilir bu yüzden acele etmemekte fayda var.. :)

Anlatım bana aittir..
€scap€...![/QUOTE]