• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yardım vBulletin: Google Search Console Sitemap Ekleme Sorunu

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
İçerik olarak dolu bir forum sanırım. 275 k az bir index değil. Bu arada keşfedilen değil dizine eklenen önemli hocam. Sizinde maşallah dizine eklenen baya bir URL niz var. Başarılar
Yaklaşık 6 ay oldu. Keşfedilen 1.2 milyon oldu, 2-3 milyon index beklentim var şuan en az. Üzerine epey çalıştığım, birçok forumun yedeğini elle birleştirip, farklı domainler üzerinde uzun süre çalışmalar yaptım. Son halini elde etmeye yakın olduğumu düşünüyorum, hatta son hâlini aldıktan birkaç yıl sonra bazı forumları tarihten silebiliriz. :p

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Yaklaşık 6 ay oldu. Keşfedilen 1.2 milyon oldu, 2-3 milyon index beklentim var şuan en az. Üzerine epey çalıştığım, birçok forumun yedeğini elle birleştirip, farklı domainler üzerinde uzun süre çalışmalar yaptım. Son halini elde etmeye yakın olduğumu düşünüyorum, hatta son hâlini aldıktan birkaç yıl sonra bazı forumları tarihten silebiliriz. :p
Merak ettim valla :D Şuan açık olan bir çok forumu takip ediyorum, üyeliğim var ama sizin orası hangi forum bilemedim. :D Atabilir misin adresi. Yada ne olarak aratayım google da, nasıl bulurum.