Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Volkswagen 2018 Up GTI Göz Kamaştırıyor!

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2016
  • Mesajlar
    11,639
  • MFC Puanı
    906
  • MFC Seviyesi

Volkswagen tarafından geliştirilen GTI ailesinin yeni bir üyeye daha sahip olacağı belirtildi. İşte 2018 Up GTI ile ilgili detaylar:

Volkswagen otomobil dünyasının en önemli markalarından birisi olurken özellikle 2017 ve 2018 yılına yönelik yapılacak üretimler yakından takip ediliyor. Volkswagen tarafından geliştirilen GTI serisiene yeni modellerin eklenmesi kesin olsa da bu konuda çıta oldukça üst seviyelere çekilecek gibi görünüyor.
İşte 2018 Up GTI
Yeni model hakkında pek çok bilgi sızdırılırken 2018 Up GTI adı verilen yeni otomobil modelinin özellikleri ile yüksek performans ve güvenli bir sürüş imkanı sağlayacağı belirtildi. Aracın performans anlamında da iyileştirildiği görülürken 2018 yılından itibaren satışa çıkartılacak olan araç için şimdiden tanıtımlara başlanması da dikkat çeken diğer bir detay.
2018 Up GTI İki Versiyonla Gelecek
Araç iki farklı versiyona sahip olacak ve aynı zamanda 3 ya da 5 kapı seçenekleri de olacak. 90 beygir gücü bulunan bir versiyondan 160 nm tork değerlerine ulaşılırken 115 beygirlik güce sahip olan motorda 200 nm tork üretiliyor. Aracın mevcut motoru ile maksimum 191 kilometre hızla çıkabilecek. Aracın 0’dan 100’e kadar çıkış süresi ise 8.8 saniye.
Araç için paylaşılan ilk bilgiler sonrasında bu konuda oldukça dikkat çekilirken 2018 yılı sonrasında sunulacak aracın yüksek satış rakamlarına ulaşabilmesi mümkün görünüyor.
veteknoloji
 
Üst Alt