Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vur vur inlesin

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

G.Saray galibiyeti sonrasında sahada yaşanan sevincin 10 kat fazlası soyunma odasındaydı. Tezahüratlarda Galatasaray'a gönderme yapıldı

Dakikalar 81'i gösterdiğinde Şükrü Saracoğlu'ndan yükselen çığlık tüm Türkiye'yi sardı. Kuyt'ın golü sarı-lacivert ekibe gönül verenleri çılgına çevirdi. Maç sonunda futbolcular sevinci taraftar ile paylaştı. Soyunma odası ise bayram yeri gibiydi.

DUYGU PATLAMASI
Soyunma odasında İsmail Kartal tüm oyunculara sarılarak kutladı, "Sizlere inandım, böyle bir zaferi bana yaşattığınız için teşekkür ederim" diye söze başladı. Duysusal anların da yaşandığı sevinç gösterileri sanki şampiyonluğu ilan edilen, 4. yıldızı takılan maç sonrası gibiydi. Kaptanlar Emre, Volkan ve Gökhan, "Şampiyonluk geliyor, duyuyor musun Arena" diyerek ezeli rakiplerine göndermede bulundu. Hatta Gökhan taraftara 'bayrakları hazırlayın' çağrısı da yaptı. Futbolculara ilk mesajı İsmail Kartal aracılığı ile ileten başkan Aziz Yıldırım da Samandıra'da tüm futbolcuları tek tek kutladı. Başkan galibiyet dışında ortaya konulan futbolu övdü, "Artık bize 11'de 11 yapmak yakışır" diye hedefi gösterdi.
 
Üst Alt