Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

WatchOS 2 Yayınlandı

Enes

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    17 Ağu 2014
  • Mesajlar
    1,614
  • MFC Puanı
    865
  • MFC SeviyesiApple tarafından WWDC 2015 ile duyurulan WatchOS 2, iOS 9'dan bir hafta sonra yayınlandı. Yaşanan hatalar nedeniyle geçtiğimiz hafta ertelenen WatchOS 2 güncellemesi, kısa süre önce yayınlandı. Apple Watch kullanıcılarını hayli mutlu edeceğini tahmin ettiğimiz WatchOS 2 güncellemesi, pek çok yeniliği beraberinde getiriyor.

Apple, WatchOS 2 güncellemesini yayınladı
Artık daha fazla kadran seçeneği, daha fazla uygulama, daha verimli ve güçlü çalışan WatchOS 2 ile birlikte, kullanıcılar maillere yanıt verebilecek, daha hızlı takvim planlaması yapabilecek, baş ucu modu ile Apple Watch'u kolunda olmasa dahi kullanabilecek. Peki, bunca yenilik ile gelen WatchOS 2 güncellemesi nasıl yükleniyor?

WatchOS 2 nasıl yüklenir?
WatchOS 2 güncellemesini yüklemek için iPhone'unuz ile Apple Watch Uygulaması > Saatim > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Güncellemeyi yüklemeden önce Apple Watch şarjının en az yüze 50 dolu olması öneriliyor.
 
Üst Alt