• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

XF Tema Webtiryaki Xenforo Bulut Themes!

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Merhabalar, geçmişte SMF temaları ile ünlü olan webtiryaki.com 'un temalarından birini örnek olarak bırakıyorum. Xenforo da güzel temalarla başlangıç yaptılar, devamı gelecektir dite umuyorum. Not: Adres vermem sıkıntı olacaksa sadece webtiryaki diyebiliriz. Temayı buraya yüklemem belki tema sahibi tarafından hoş görülmez diye sadece tanıtımını yaptım.

Merhaba Bulut Temamız Modern düzen stili ile sade ve temiz bir tasarıma sahiptir. Koşulsuz Her site için kulanla bilir gözü yormayan ek grafikler js dosyaları içermez stabil çalışma özeliklerine sahiptir tema GPLv3 lisansına sahiptir temaya eklenen link kaldırılamaz istemeyen lütfen temayı kullanmasın. temanın Demo Suna tema seçeneklerinden baka bilirsiniz.

Our Hello Bulut Theme has a simple and clean design with a Modern layout style. Unconditional It can be used for every site, does not tire the eyes, does not contain additional graphics, js files, has stable working features. The theme has GPLv3 license. You can view the demo of the theme from the theme options at

screenshot-localhost-2022.10.04-10_56_52.png