Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp artık her tür dosyayı paylaşmamıza olanak sağlayacak

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

WhatsApp artık her tür dosyayı paylaşmamıza olanak sağlayacak


WhatsApp hem Android hem de iOS kullanıcıları için sürdüğü son güncelleme ile artık kullanıcıların istedikleri her tür dosyayı rehberindeki kişilerle paylaşmasına olanak sağlayacak.

İster Android APK dosyası ister MP3 dosyası ya da telefonunuzda ne varsa artık arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Bu özellik sadece telefonlarınızda değil aynı zamanda WhatsApp Web ile de uyumlu olacak.

Bu özelliğe ek olarak, videoları ve fotoğrafları direkt olarak kamera ekranından paylaşabileceksiniz. Yeni arayüz ile kameranızı açtığınızda altta galeri şeklinde fotoğraf ve videolarınızı görebilecek ve bunları arkadaşlarınıza yollayabileceksiniz.WhatsApp’ın günden güne yeni özellikler sunması ve giderek daha gelişmiş bir mesajlaşma uygulaması haline dönüşmesi bizleri çok mutlu ediyor. Uygulamanın yakın zamanda*Hindistan’da*kişiler arası para transferi özelliğini test etmeye başlaması bekleniyor.

Sosyal medya
 
Üst Alt