• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WhatsApp Grup Konuşmaları Ayrılıyor

kuslarabenzer

Moderatör
Üyelik Tarihi
29 May 2020
Konular
208
Mesajlar
900
MFC Puanı
24,530
WhatsApp, uzun zamandır en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Her geçen gün kullanıcıların faydasına olacak özellikleri bünyesine katarak popülerliğini artırmaya devam ediyor. WhatsApp, en son özelliğiyle de beğeni toplayacak gibi görünüyor. İşte detaylar;

WhatsApp platformunun beta programına dahil olan kullanıcılar için 2.23.19.7 sürümüyle birlikte sohbet filtreleme özelliği sunuldu. Bu özellik sayesinde kullanıcıların uygulama deneyimi, bir üst seviyeye taşınmış oldu. Bu özellik; kullanıcıların grup sohbetleri ile özel sohbetlerini ayırmaya olanak tanıdı.
Özelliğin kullanıcı arayüzüne kazandırılmış hâliyle WhatsApp; “Okunmamış Sohbetler”, “Bireysel Sohbetler” ve “Grup Sohbetleri” seçenekleriyle filtreleme yapabilir hale geldi. Özellikle çok sayıda kişi ve grupla iletişim kuran kullanıcılar için işleri büyük ölçüde kolaylaştıracak yenilik, son derece kullanışlı görünmekte.

Güncelleme şu an için yalnızca beta programında olan kullanıcılara sunuluyor olsa da alınan geri bildirimler doğrultusunda son düzenlemeler yapılarak kısa sürede herkese açık hâle getirileceği düşünülüyor.
1694408827212.png
 

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Üyelik Tarihi
9 Eyl 2022
Konular
22
Mesajlar
1,750
MFC Puanı
34,020
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍
 
Üst