• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WhatsApp sesli arama özelliği birkaç hafta içinde iPhone’a geliyor

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
whatsapp-facebook-feature.jpg

Facebook’un yıllık geliştirici etkinliği F8’de, WhatsApp‘ın iOS için sesli arama özelliğinin birkaç hafta içinde yayınlanacağı duyuruldu. WhatsApp kurucu ortağı Brian Acton dün katıldığı panelde, WhatsApp’ın son bir yılı öncelikle Android’de açılan açılan sesli arama özelliği üzerinde geliştirmeler yaparak geçirdiklerini söyledi. Acton, iPhone kullanıcılarının da birkaç hafta içinde bu özelliği kullanmaya başlayacağı haberini verdi.

Kaynak: Webrazzi

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Android e geldi iphone niye gelmemiş ki daha ;s

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Android e geldi iphone niye gelmemiş ki daha ;s

WhatsApp'da dün farkettim bende güncellerken bir baktım arama yazıyor hatta denedim baya iyiymiş.

İphone içinde kısa bir zamanda gelir diye düşünüyorum çünkü android telefonlara bile çok hızlı geldiğini düşünüyorum.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450

WhatsApp'da dün farkettim bende güncellerken bir baktım arama yazıyor hatta denedim baya iyiymiş.

İphone içinde kısa bir zamanda gelir diye düşünüyorum çünkü android telefonlara bile çok hızlı geldiğini düşünüyorum.

Bende az önce farkettim
Telefona göre değişiyor iyi olup olmadığı aslında.
Watsapp baya gelistirdi kendini

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Bende az önce farkettim
Telefona göre değişiyor iyi olup olmadığı aslında.
Watsapp baya gelistirdi kendini

Satın alındığı günden itibaren oldu bu geliştirme. Daha farklı özelliklerde bekliyorum yakın zamanda tıpkı facebook'da olduğu gibi videolu görüşmede getirilirse hiç şaşırmam.