• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WhatsApp yeni özelliği ile mesajlarınızı koruyacak!

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
whatsapp-10-yilini-kutluyor.jpg

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son dönemlerde pek çok yeniliği bünyesine kattı. En son getirdiği düzenleme ile yalan haberlerin önüne geçmeye çalışan şirket, şimdi de kullanıcıların güvenliği için yeni bir özelliği test ediyor. Telefonunuzu başkalarına vermek zorunda olduğunuzda, kişisel mesajlarınızın güvenliği hakkında endişe ediyor olabilirsiniz. WhatsApp yeni özelliği ile bu duruma bir çözüm sunabilir.

WhatsApp yeni özelliği ile mesajlarınızı koruyacak!

WABetaInfo adlı internet sitesinde yapılan paylaşıma göre, WhatsApp Beta 2.19.83 sürümünde yeni bir özellik dikkatleri çekti. Şu an için kullanıma kapalı olsa da, yeni beta sürümü beraberinde parmak izi ile doğrulama seçeneğini getiriyor. Söz konusu yenilikle birlikte uygulamaya erişim için parmak izinizi kullanmanız mümkün olacak. Bununla birlikte kimlik doğrulama için geçerli zaman aralıklarını da belirlemeniz mümkün.

whatsapp.jpg

Uygulamanın yeni özelliğini ne zaman kullanıma sunacağı ile alakalı bir bilgi, şu an için bulunmuyor. Ancak uzun süredir geliştirilme aşamasında olduğu bilinen özelliğin, yakın bir zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bununla birlikte söz konusu yeniliğin şu an için yalnızca Android platformunda görüldüğünü de belirtmemiz lazım.

Kaynak : Shifdelete

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Birine atacağım mesajı yanlışlıkla başka birine attığım da bile kalp krizi geçirme noktasına gelebiliyorum:D Tabi mesajın ne olduğu çok önemli :D
Mesela geçen bi arkadaşımdan gelen ses kaydını boş bulunup kardeşimin yanında açtım ve daha ilk saniyede fail :s95:

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Birine atacağım mesajı yanlışlıkla başka birine attığım da bile kalp krizi geçirme noktasına gelebiliyorum:D Tabi mesajın ne olduğu çok önemli :D
Mesela geçen bi arkadaşımdan gelen ses kaydını boş bulunup kardeşimin yanında açtım ve daha ilk saniyede fail :s95:

Hahahaha , ah hale ahhh ne hallere düşüyorsun. :D :D

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Ben bu haberleri kaynağından okuyorum zaten noktalı Joe. bana başka haberlerle gel:)