• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Whatsapp'ın yeni güncellemesine kullanıcılar isyan etti!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Whatsapp'ın yeni güncellemesine kullanıcılar isyan etti!​

Whatsapp'a yeni gelen Stories özelliği bazı kullanıcılarda heyecan yaratırken, bazı kullanıcılar bu özelliğe isyan etti. Bunun Whatsapp'a gelmesine anlam veremeyen pek çok kullanıcı, özellikle Favori sekmesinin kaldırılmasından şikayet etti.

gqLZ43.jpg

WhatsApp, Instagram ve SnapChat'e benzeyen hikaye özelliğini devreye soktu. Bu sayede Whatsapp durum güncellemelerini fotoğraf ve video aracılığıyla güncelleyebileceksiniz. Güncellemeyi yaptığınızdan 24 saat sonra ise paylaştığınız fotoğraf/videolar silinecek.

Bu yeni güncelleme ile "durum" ve "kişiler" sekmeleri kaldırılınca pek çok sosyal medyadan "Kişilerimi geri ver WhatsApp" ve "Böyle güncelleme olmaz olsun" şeklinde isyan etti.

Uygulamada "kişiler" sekmesi de ortadan kaldırılırken bu simge yerine hikaye özelliğinin bulunduğu "durum" getirildi. Kullanıcılar bu sekmeye geçtiğinde Instagram ve SnapChat'te gördükleri kaybolan görüntülerle karşılaşıyor.

Kişiler sekmesi ise daha önceden grup oluşturmak için kullanılan sohbet simgesine taşındı. "Kişilerim nerede?" sorusuna cevap arayan kullanıcılar için Whatsapp'ın mesajı şu şekilde:

9Qp2R5.jpg

Milliyet​

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Eski haline geri döner umarım bu nedir allah aşkına ya kişiler ve durum kaldırılmış habire kamera çıkıyor ;s
Hikaye kısmı bi whatsapp ta eksikti zaten iyice saçmaladılar.
Güzelim uygulamanın içine ettiler.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Gerçekten çok saçma olmuş ve sinir bozucu açıkçası

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Hiç memnun kalmadım.
Yeterince programlarda durumlar vardı bi whatsapp ta eksikti onda da oldu.
Gereksiz bir uygulama..

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
whatsappıda kaybettik :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
güncellemedim sürekli uyarı geliyor güncelleyin diye.... :)

gulcan61

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Her yere de story özelligi geldi. Hangisine yetisecegiz valla bilemiyorum. :) Genel olarak kisiler sekmesinin kaldirilmasi kötü olmus. Aramalar kismina dokunmadiklari icin seviniyorum. Bunlarin haricinde de cok bir sey gözüme batmadi.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Whatsaap gelen tepkilerden dolayı geri adım atıyor. Gelecek olan güncelleme ile eski durum geri gelecek.