• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel WhatsApp'ın yeni özelliği kullanıma sunuldu

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması konumundaki WhatsApp, bir süre önce duyurduğu yeni özelliğini resmen servis etmeye başladı.​

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte, daha önce hayatımızda olmayan pek çok program / uygulama, artık vazgeçilmez bir hal almaya başladı. Özellikle haberleşme alanında çok sık bir şekilde karşımıza çıkan bu durumun en iyi temsilcisi tabi ki WhatsApp. Meta tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan verilere göre, aylık neredeyse 4 milyar aktif kullanıcıya sahip olan ve ulaştığı bu sayı ile tüm zamanların en popüler sosyal medya platformu haline gelen WhatsApp, ulaştığı bu konumu koruyabilmek için bir hayli sıkı çalışıyor.

Daha birkaç gün önce yeni özelliklerini içeren son güncellemesini servis eden Amerikalı sosyal medya devi, şimdi de merakla beklenen bir başka özelliği için kullanıcılara yeni bir versiyon sunmaya başladı. Buna göre, bir süredir beta çalışmaları devam eden ve WhatsApp’da ekran görüntüsü almayı bir hayli zorlaştıran yeni özellik artık bölge bölge kullanıma sunuluyor.

WhatsApp’ın yeni sürümü size ulaştığında göreceğiniz üzere, artık uygulamada ekran görüntüsü almak çok daha zor bir hale gelecek. Bu sayede şirket kişisel verilerin daha iyi korunacağını düşünüyor. Herhangi bir şekilde, WhatsApp ekranında telefonun dahili özellikleriyle ekran görüntüsü almak istediğinizde karşınıza, “Daha fazla gizlilik için bu ekran görüntüsü engellendi.” uyarısı çıkacak.

Eğer telefonun kendi dahili özelliğini değil de üçüncü parti uygulamaları kullanarak bir ekran görüntüsü almak isterseniz de, bu defa kayıt bitip ekran görüntünüze bakmak istediğinizde sadece simsiyah bir ekranla karşılaşacaksınız. Bu sayede, özellikle “bir kere görüntüle” şeklinde gönderilen içeriklerin karşı tarafça kaydedilip saklanılmasının da önüne geçilecek.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Eğer telefonun kendi dahili özelliğini değil de üçüncü parti uygulamaları kullanarak bir ekran görüntüsü almak isterseniz de, bu defa kayıt bitip ekran görüntünüze bakmak istediğinizde sadece simsiyah bir ekranla karşılaşacaksınız. Bu sayede, özellikle “bir kere görüntüle” şeklinde gönderilen içeriklerin karşı tarafça kaydedilip saklanılmasının da önüne geçilecek.
Pozi bunu sevdi 😄

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,360
yani ss almıyorum genelde konuşmayı kopyalayabildiğim için ama, iyi de oldu mu bilemedim ya klavye rengimi değiştirdikçe ss atmayı severdim ben dalkjda

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
yani ss almıyorum genelde konuşmayı kopyalayabildiğim için ama, iyi de oldu mu bilemedim ya klavye rengimi değiştirdikçe ss atmayı severdim ben dalkjda
Sadece senin için değil karşı tarafın senin yazmış olduğun bilgileri yada resimleri paylaşmasının önüne geçmek için kişisel hak kısaca 😄