• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WhatsApp'tan 30 Haziran'da mesaj gönderilemeyecek!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
WhatsApp'tan 30 Haziran'da mesaj gönderilemeyecek!

WhatsApp'tan 30 Haziran uyarısı geldi. Bununla birlikte 30 Haziran itibariyle mesaj gönderilemeyeceği açıklandı. Eski telefonlarda artık WhatsApp yer almayacak.

2rrllL.jpg

Facebook'un sahip olduğu WhatsApp uygulamasına hergeçen gün yeni bir güncelleme geliyor. Bununla birlikte bazı telefonlar ne yazık ki bu güncellemeyi destekleyemiyor. WhatsApp bu nedenle desteğini eski model telefonlardan geri çekiyor. 30 Haziran 2017 tarihinden itibaren kullanıcılar artık mesaj gönderemeyecek ve alamayacak.

Son dönemlerde popülerliğini arttıran WhatsApp, yeni özelliklere kavuştu. Yeni özellikle bazı cihazlarda sorun yaşanmasına neden oldu. Bu durum da cihazların işletim sistemlerinin artık güncellenmiyor olması. Bu nedenle WhatsApp'ın ihtiyaçlarını karşılayamıyor. WhatsApp aslında bu kararı 2017 yılının başında uygulayacaktı ancak bunu Haziran'a erteledi. WhatsApp'ı kullanmak isteyen kullanıcıların artık eski model telefonlarından ayrılması gerekiyor. Bir süredir bazı cihazlar WhatsApp güncellemelerinden nasibini alamadı.

WhatsApp'ın resmi blogu üzerinden yapılan açıklama ile birlikte eski sürümlü Symbian, BBS, Windows, iOS, Android işletim sistemini kullanan cihazlar 30 Haziran itibariyle WhatsApp'ı kullanamayacak. Geçtiğimiz yıl zaten güncelleme desteğini kesmişti. 30 Haziran'a az bir süre kaldı.

veteknoloji​

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Yerine kesin yeni bir uygulama gelir ;)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075