• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Windows 11’in hata çözmek için servis ettiği yama yeni bir hataya sebep oldu

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Son zamanlarda Windows 11’de baş gösteren hatalarla adından bahsettiren Microsoft, Windows 11 için yayınladığı son yamada da bir şeyleri gözden kaçırmışa benziyor.​

Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Microsoft, kuşkusuz bu başarısını Windows işletim sistemine borçlu. Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows, son olarak Windows 11 sürümüyle karşımıza çıkarken, ünlü işletim sistemi maalesef son günlerde yeni özelliklerinden ziyade güncelleme sonralarında ortaya çıkan hatalarıyla adından bahsettiriyor.

Özellikle bir önceki güncellemenin ardından birçok kullanıcının bazı programların yanıt vermeme hatası aldığını ve bu durumun oldukça can sıkıcı boyutlara ulaştığı yönündeki şikayetlerini görmezden gelemeyen Microsoft, geçtiğimiz günlerde yeni bir yama yayınlamış ve söz konusu hataların giderilmesini sağlamıştı. Bununla birlikte yeni yamanın da farklı bir hatayı bünyesinde barındırdığının anlaşılması uzun sürmedi.

Kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimlerden anlaşıldığı üzere, isteğe bağlı son güncelleme paketini kuranlar şimdi de Görev Yöneticisi’nde görsel sıkıntılarla karşılaşıyor. Özel tema kullanımı halinde ortaya çıkan bu hatada Görev Yöneticisi temanın geri kalanına eşlik edemiyor ve görsel açıdan sıkıntılı bir durum ortaya çıkıyor. Öte yandan bu hatanın yalnızca kişiselleştirilmiş tema kullananlarda ortaya çıktığını, ancak varsayılan açık ya da koyu temalardan birini tercih edenlerinse böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını belirtelim.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
win 11 de bazı şeyler geride kalmış. Kısa süre içerisinde toparlayacaklardır.