• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolfteam Taktikleri

Konular
443
MFC Puanı
0
Önerdiğim Haritalar : Paien ( Seri )
Saray ( Ses kasmak için ve pusmak için ideal )

TAKTİK 1 - Oyuna başlamadan önce silahlarımızı yerleştirdikten emin olduktan sonra silah 2-3-4 yani temel hariç her bölümde birinci ve ikinci silahların altında Sarjör +50 SP yazısını göreceksiniz.Bu yazıya tıkladığınızda yedek cephane'de 60 mermi varsa 120 olacaktır.Yedek cephanemizi arttıracaktır.Bu mod ve haritada çok işe yaramaz fakat kurt avı c - d gibi modlarda oldukça işe yarayacaktır.+50 Sp sorun olmayacağı için yapmanızı tavsiye ederim.

Not : Biraz sonra oyun içi fotolar koyacağım ve orada göreceksinizki EC MC 120 yerine 240 mermi cephanesi olacak.

TAKTİK 2 - Nişangah renginizi değiştirin.Ben kırmızı kullanıyorum sizlere de kırmızı rengini tercih etmenizi öneririm.Daha iyi görüş mesafesi veriyor.İsteyen mavi rengi de tercih edebilir.

TAKTİK 3 - Oyuna başlamadan önce şarkı listesi oluşturup müzik dinleyebilirsiniz.Müzik dinlerken oyun oynamak beyninizi rahatlatır.İsteyen gerekli ayarları yapıp ses kasabilir.Ses kasmak için gerekli bilgiye İnternet'ten rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

TAKTİK 4 - Bulunduğunuz ortamda mavi ve kırmızı renklerin çoğunlukla olması sizi yararınıza olur. Bakınız : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

TAKTİK 5 - Oyuna başladığınızda rakibin sürekli geldiği yöne doğru sadece bıçakla seri bir şekilde gidiniz.Gittiğinizde

1-Direk bomba atıp geri çekilebiliriz.

2-Direk bomba attıktan sonra saldırırız.

3-Direk bomba atmadan sadece saldırırız.( Bu yöntemle çok adam öldürdüğümü garanti ederim.Genelde Paien oynarken rakip bomba atarak geleceği için elinde bomba alacak ve siz onu silahla vurmaya başladığında hazırlıksız yakalanacak.Fakat 3-4 kişi aniden çıktığında yapabilecekleriniz sınırlıdır )

4-Rakibin çıkacağı yere sniper ile hedef alır bomba atarken sniper ile vurabilirsiniz.Bomba gelmeden önce hemen çekilmeye özen gösterin. ( Paien'de Red Granade bombasını yedikten sonra kaçmaya fırsatım olmadı.Bir çok kez bu olay başıma geldi fakat sniper ile çok adam öldürdüm oradan Tek yapmanız gereken nişangahı rakibin geleceği yönün biraz yanına kaydırmak ve görür görmez sıkmak.Aslında sniper konusunda pek iyi değilimdir )

TAKTİK 6 - Bunu hepiniz biliyorsunuzdur fakat pusu saldırıları düzenlemenizi tavsiye ederim.Saray pusu için en iyi haritalardan biridir.Biraz resim koyacağım Paien ve Saray haritalarındaki pusu alanlarıyla ilgili

Bu pusuyu çok önermem fakat base yapıyorsanız ve karakteriniz yoksa etkilidir.

Heisttre

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Eski günlerim aklıma geldi ne oynardım ya :D Mstarla devam şimdi :D