• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WP Tema Wordpress Kavanoz Teması v1 Sürümü

PauL

Üyeliği durduruldu!
Konular
670
MFC Puanı
90
Wordpress Kavanoz Teması v1 Sürümü

wol_error.gif
Resmi orijinal boyutta görüntülemek için buraya tıklayınız.
wordpress-600x255.jpeg

Merhaba Arkadaşlar.

Biliyorsunuzdur elbette bu yazıdan bir kaç ay önce yeni bir tema yani Eftal temasını sizlere sunmuştum.Şimdide sizler için hazırladığım yeni bir temayı tanıtacağım.Bu yeni temamın adı Kavanozdur.Kavanoz genellikle kişisel bloglara hitap etmesi için hazırladığım bir temadır.Bol özellikli sade ve kullanışlı bir şekilde hazırladım.Piyasada bulunan bir çok temada özellikleri Kavanoz Temasında bulundurmaya özen gösterdim.Temayı sadece tek başıma yapmadım tabiki bir çok insanın görüşlerini alarak daha şık hale getirdim.Tema yapımı tam 4 gün sürdü ama değecek gibi gözüküyor çünkü ortada emek ve şıklık var.Umarım Türk milleti aralarına yeni bir temayı daha alır.Lafı fazla uzatmadan yeni temamızın özelliklerine geçelim.

Özellikler
cizgi_mavi.png

• Özelleştirilmiş Admin Paneli
  • Bileşen Desteği
  • Sade ve şık tasarım
  • SEO‘ya uygun kod yapısı
  • W3 Uyumu ve xHTML Valid
  • Sosyal Medya Alanı
  • Öne Çıkan Görsel Özelliği
  • 404 , yazar , kategori , arşiv şablonları
  • Kolay yönetilebilir reklam alanları
  • Dinlediklerim & Videolar bölümü
  • Eklenti kullanımı minimum derecede
Gerekli Eklentiler ve Kurulum
cizgi_turuncu.png

• WP-PostViews
Bu eklentiler hali hazırda, indireceğiniz dosyanın içerisinde de bulunmaktadır. Yapmanız gereken, Eklentiler klasörü içerisindeki klasörleri ./wp-content/plugins klasörüne göndermek ve Yönetim Paneli – Eklentiler kısmından aktifleştirmek.

Son Olarak
cizgi_kirmizi.png

Yazılara video eklemek için " video " adında özel alan oluşturup video adresini girmeniz yeterlidir.

Öncellikle temayı kullanacağınız için teşekkür ederim.İlk önce bu sürümde buldugunuz hataları bildirirseniz çok memnun olurum.Ayrıca yeni sürümü biraz geç çıkaracagım.Yeni sürümde görmek istediginiz özellikleri belirtirseniz istediginiz temayı ortaya çıkarabilirim.

Teşekkürler.

Tema Demo - İndir
cizgi_yesil.png