• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

xwerswoodx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
8
MFC Puanı
0
İsim: Hamit
Soyisim: Devecioğlu
Önceden bulunduğu IRC sunucuları: mIRCIndir.Com - mIRCTurk.com -Geveze.Org - Sohbet.Net - Soyle.Net - Geveze.net - Kadinca.in - onlinegamesnet.net - crypthon.org - Chat.com.tr - ChatAlem.com - TekSohbet.Net - Gelsene.net - Chat.gen.tr
O sunuculardaki vasıfları: Oper/Helper/HelpSop/Coder/Web/Forum/Telnet/Admin/DJ/User
Şu anda aktif olduğu IRC sunucuları(varsa): Sohbet.Net
O sunuculardaki vasıfları: Helper
Kendisi hakkında söylemek istedikleri: Beni bilen bilir, bilmeyende zamanla tanır. Yetkinin bir önemi yok, önemli olan arkadaşlık, dostluk.

iLLya

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
evet ben biliyorum bak kısa sürede olsa benim tuhaf ve ayrıntılı sorularımı bıkmadan cevaplayan adam :D yakında ölürse benim soru bombardımanından olur haberiniz olsun .Gerçi kendiside bana 1 buçuk saatlik yaklaşık 40 sorulu bir sınav yapmıştı unutmadım unutturmıcam xwerswoodx :D

Konular
8
MFC Puanı
0
evet ben biliyorum bak kısa sürede olsa benim tuhaf ve ayrıntılı sorularımı bıkmadan cevaplayan adam :D yakında ölürse benim soru bombardımanından olur haberiniz olsun .Gerçi kendiside bana 1 buçuk saatlik yaklaşık 40 sorulu bir sınav yapmıştı unutmadım unutturmıcam xwerswoodx :D

iLLya haha 1,5 saatlik sınavcık yaptım diye kızma bana :)) Eksiklerini görüp seni o yönde eğitmem gerekiyordu :)) Ama maşallah tüm soruların üstesinden gelmiştin :) 40 soruda 1-2 hatalı cevabın vardı sadece :)) Ayrıca merak etme ölmem ben sen sormaya devam edebilirsin :islik::angel:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...