• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yaktın beni İzmir

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Trabzon maçında oynamayacak olan Emre Belözoğlu, İzmir Atatürk Stadı'nın kurbanı olduğunu tekrarladı, "Sakatlığımın nüksetmesi beni korkutuyor" dedi

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Altınordu maçında sakatlanan Emre Belözoğlu bu hafta da forma giyemecek. Trabzonspor maçında arkadaşlarına tribünden destek verecek Emre, "Beni İzmir Atatürk Stadı'nın zemini yaktı. Böyle zeminlerde futbol oynatmak adeta cinayettir" dedi.

Haftaya sahadayım
Sağlık heyeti ile görüşme yapan ve "Oynamak istiyorum" diyen Emre'ye "Hayır, henüz iyileşmedin, sakatlığın daha da uzar" denildi. Arkadaşlarına güvendiğini, maçtan galibiyetle ayrılacaklarına inandığını belirten Emre, "Tribünde oturmak sahada olmaktan zor. Şampiyon olmak istiyoruz. Takım bir hava yakaladı. İnşallah haftaya ben de sahada olacağım" diye konuştu.