Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yapbozları Tamamla

Aylin22

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    27 Mar 2013
  • Mesajlar
    150
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

SEVDİĞİN RESMİ TAMAMLA

Çocuklarınızla bilgisayar başında eğlenceli anlar geçirmeniz için ve aynı zamanda zekâsını kullanarak el becerisi ve çabukluk kazanmasını sağlayabileceği harika bir fırsat sunuyoruz.
Bütün çocukların sevebileceği bir oyun olan Yapboz oyunlarını sevilen bütün süper kahramanlar ve tüm çizgi film karakterlerinden oluşan canlı ve kaliteli resimlerinin bulunduğu Yapboz Oyunları arşivimizle çocukların beğenisine sunuyoruz. Bu eğlenceli anları birazda öğrenmeyle desteklemek için tamamladıkları resimler hakkında bilgi sahibi olabilecekleri bilgilendirme yazıları hazırladık.
Hepimizin sevdiği bu ünlü kahramanlarımızı tamamlamaya çalışırken büyüklere geçmişlerine dalıp sevdikleri kahramanları tamamlarken çocukların ellerinden oyunlarını almamaları gerektiğini hatırlatıyoruz. Kolay olduğu kadar zevkli bir oyun olan Yapboz Oyununda güncel oyunları oynamak isterseniz yeni çıkan oyunlardan en çok oynananları görmek isterseniz popüler yapboz oyunlarından seçerek resimleri tamamlamaya başlayabilirsiniz. Yapboz Oyunları, Yapboz, Yapboz Oyunu adresine girerek hemen üye olabilir ve bu eğlenceye sizlerde katılabilirsiniz.
 
Üst Alt