• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

" Yasak Elma Son Bölümü "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raca2732

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Arkadaşlar merhaba. Ben Ramazan. Bartın'da yaşıyorum. Uzun zamandır balık tutuyorum. Balik tutacağım yere genelde yürüyerek giderim. Yanımda ise teleskopik kamış getirir çantama koyarım. Bir gün giderken yeni aldığım iki parça kamışı çantama koydum ve büyük bölümü dışarıda kaldı. Normalde hiç saldırmayan köpekler bana her gün saldırıyor. Ne yapmalıyım? Saygılarımla...

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Köpekler tehdit olduğunuzu veya zarar vereceğinizi düşündüklerinde saldırırlar.
Büyük ihtimalle kamışı saldırı objesi olarak algılamış olabilirler.
Yolunu değiştirmeyi denemelisin ilk olarak.
Bu olmuyorsa onlara kemik vb. yiyecek götürürsen dost olduğunu anlarlar ve bir daha saldırı şikayetin de olmaz.

Not: Bartın çok güzel yer. Aklıma geldi de tekrar gitmem gerek.

Raca2732

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Bu olmuyorsa onlara kemik vb. yiyecek götürürsen dost olduğunu anlarlar ve bir daha saldırı şikayetin de olmaz.

Yolumun üzerinde birçok köpek var ve onları gördüğümde yolumu değiştirmeyi denesem dahi arkamdan havlayarak koşuyorlar. Çoğu köpek sesimi yükseltince kaçsada kaçmayan köpekler de var ve onları gördüğümde elimdeki kamışı yere bırakıp uzaklaşmalarını bekliyorum ama bazen yere koyarken ses çıkıyor ve saldırıyorlar veya ben bırakıp biraz malzemelerden uzaklaşınca eşyaları koklayıp üzerine (afedersiniz) tuvaletlerini yapıyorlar ve o günümü mahvediyorlar. Ne yapsam bilmiyorum...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Arkadaşlar merhaba. Ben Ramazan. Bartın'da yaşıyorum. Uzun zamandır balık tutuyorum. Balik tutacağım yere genelde yürüyerek giderim. Yanımda ise teleskopik kamış getirir çantama koyarım. Bir gün giderken yeni aldığım iki parça kamışı çantama koydum ve büyük bölümü dışarıda kaldı. Normalde hiç saldırmayan köpekler bana her gün saldırıyor. Ne yapmalıyım? Saygılarımla...
Başka bir yerde tut balığını yahu :D her gün her gün kedi kopekle uğraşılır mı?
Göl falansa başka tarafına git. Saygılar bizden :d

Raca2732

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Başka bir yerde tut balığını yahu :D her gün her gün kedi kopekle uğraşılır mı?
Göl falansa başka tarafına git. Saygılar bizden :d
Valla bende uğraşmak istemiyorum fakat spine yeni başladım ve bu tutkumdan vazgeçemiyorum. Ayrıca küçücük Bartın hangi yolu denersem deneyeyim köpeklerden kurtulamiyorum. Özellikle köprünün altında bağlı bir köpek var uzun bir tele zincirle bağlamışlar. Zinciri hareket edince eyvah dedim(hayatımda gördüğüm en büyük ve ürkütücü kopekti) ve kaçtım bu seferde başka köpek düştü peşime ?. Bu arada kedi köpek demenizde dikkatimi çekti. Çünkü buraların kedileri de psikopat. Irmakta balık tutarken kedi yanıma geliyo üstüme kafasıyla itiyo beni gucluce. Ardından sudan çıkan balığı görünce saldırıyo bana. Ayağımı sallıyorum ayağıma saldiriyo ve sıkılınca da üstüme atliyo. Valla ne yapacağım bilmiyorum bu hayvanlarla ??

Son düzenleme:

fulbaibu

Üyeliği durduruldu!
Konular
1
MFC Puanı
30
Hocam zorda kalırsan sırtını ağaca yasla, direk köpeğin yüzüne bak ama bişey yapma. havlar havlar gider. başıma geldi ondan söylüyorum. senden tehlike algılamazsa bişey yapmaz gider. Tabi en temizi daha güvenli yolları tercih etmek. boş yere aksiyona girmeye gerek yok :)

Ogzhnalcn

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
90
Adam saldırıyor diyor ama ya yemekleri vermeye fırsatı bile olmucaksa noolucak ? sıkıntı:)

Raca2732

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Arkadaslar yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim hepiniz bir harikasiniz.Ve şu köpek Saldırısı konusuna gelince. Tüm cesaretimi toplayip eğildim ve köpeği çağırdım ve dost olduk artık yanımda yürüyorlar xd. ayrıca sonunda kamisimin boyutuna uygun bir çanta bulabildim ve şuan beni tehdit olarak algilamiyorlar. fakat tellerle etrafı çevrili bir köpek elimi uzattigimda elimi yaladı ama ardından havladi.Bu duruma inanın anlam veremedim.ustelik direkt olarak bana havladi.Bu durumu açıklayabilecek bir arkadasimiz var mıdır :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Arkadaslar yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim hepiniz bir harikasiniz.Ve şu köpek Saldırısı konusuna gelince. Tüm cesaretimi toplayip eğildim ve köpeği çağırdım ve dost olduk artık yanımda yürüyorlar xd. ayrıca sonunda kamisimin boyutuna uygun bir çanta bulabildim ve şuan beni tehdit olarak algilamiyorlar. fakat tellerle etrafı çevrili bir köpek elimi uzattigimda elimi yaladı ama ardından havladi.Bu duruma inanın anlam veremedim.ustelik direkt olarak bana havladi.Bu durumu açıklayabilecek bir arkadasimiz var mıdır :)
Köpek corona bence :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bu yaşadıklarınız bazen bana kurgu gibi geliyor ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...