Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    19 Şub 2013
  • Mesajlar
    180
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

26 Şubat 2013 Salı - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün karşılaştığınız kişiler ve meydana gelen olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Duygularınızı derinleştiren gelişmeler olabilir ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Bugün olaylar karşısında duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Heyecanlı ve duygusal davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek ve önem verdiğiniz konulara odaklanacaksınız. Ayrıca dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Büyükleriniz sizi destekliyor. Ancak karmaşık duygulardan uzaklaşmanız gerekiyor.Yay Burcu Genel Durum

Bir aile büyüğü, dikkatinizi aile içindeki sorunlara çekebilir. Bunları gidermek için hızlı hamleler yapmaya başlamanız mümkündür. Yapıcı ve anlayışlı olmaya özen gösterirseniz, hamlelerinizin etkinliği de artacaktır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün oldukça güçlü olacak ve kariyerinizin geleceğinin parlak olması için kararlı adımlar atmayı tasarlayacaksınız. Büyük planlara yönelebilir, bunları uygulamaya geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz.
 
Üst Alt