Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yazılım Grubu (Codexia Inc.) AKADEMİ Alımları

Codexia

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    24 Tem 2017
  • Mesajlar
    1
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Codexia Inc. Nedir?
Biz aslında çok büyük bir ekip değiliz. Hatta bu konuyu açtığım zamanda toplam 6 kişilik bir grubuz. Henüz ekip halinde bir iş yapmamış olsak da her birimiz alanımızda orta düzeye ulaşmış durumdayız ve daha da gelişmek istiyoruz. Ekibimiz şimdilik sadece yazılımcılardan oluştuğu için yazılımcıların yanı sıra grafik ve modelleme ile uğraşan arkadaşlarımızı da aramızda görmeyi çok isteriz.

Neden "Akademi Alımları"?
Ekibimize gelmek isteyenler hep ya bir şey bildiğini sanıp hiçbir şey bilmeyenler ya da 1 hafta durup sonra bir daha skype'a girmeyenlerden oluşuyor. Biz de bu tür durumları artık engellemek amacıyla AKADEMİ adı altında daha verimli bir yönteme başvurduk. Böylece artık sadece yazılımı bizim gibi bilenleri değil aynı zamanda öğrenmeye istekli ve kendini geliştirmek için çabalayan insanları da bünyemize alabiliriz. Kim bilir, belki kendilerini geliştirip bir gün Microsoft'ta çalışmaya giderler, he?

Yazılım grubuna nasıl geçebilirim?
Eğer Akademi içerisinde uğraştığınız yazılım alanında yeterince geliştiğinizi bize kanıtlarsanız artık Yazılım grubuna gireceksiniz. Burada tabii ki kendinizi geliştirmeyi bırakmayacaksınız. Ancak artık Yazılım grubu içerisindeki diğer üyelerle beraber projeler organize edebileceksiniz. Bu projeler de Codexia Inc. isminin büyümesine katkı sağlayacaktır.

Kuralları var mı?
Yazılım grubumuz için normalde kural yok. Ancak durum Akademi olunca ve buraya arkadaşlarımız dışında bir sürü insanı alacağımızı düşününce kurallar olmalı diye düşünüyorum. Aslında temel kurallar geçerli.
- Akademi içerisindeki diğer kişilere saygılı davranın. (Küfür, hakaret etmeyin.)
- Sorunlarınızı hiç araştırmadan direk olarak sormayın. Önce gerekli araştırmaları yapın, eğer sorununuzu çözmeye yetmediyse sonra akademideki diğer kişilere sorun. (Akademi içerisinde Yazılım grubu içerisindeki üyeler de olacaktır.)

Nasıl katılabilirim?
Gruba katılmanın küçük bir şartı var. En az bir yazılım dili ile uğraşıyor olmalısınız. Bu konuda Skript'i yazılım dili olarak kabul etmiyoruz, zaten değil de. Eğer ki grubumuza grafik veya modelleme ile uğraşan biri olarak katılmak isterseniz yazılım dili ile uğraşmanıza gerek yok. Eğer bu belirtilere uyduğunuzu düşünüyorsanız ve aramızda yer almak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup bu konuya mesaj atın.

(Başında * işareti olanlar doldurulması zorunlu alanlardır.)

YAZILIM İÇİN

Adınız:
*Uğraştığınız yazılım dilleri:
*Varsa örnek bir projeniz:
*Yaşınız:
Neden bize katılmak istiyorsunuz?:
*Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?:
*Skype adresiniz:

GRAFİK - MODELLEME İÇİN
Adınız:
*Varsa örnek bir resminiz-modeliniz:
*Yaşınız:
Neden bize katılmak istiyorsunuz?:
*Günde kaç saat aktif olabilirsiniz?:
*Skype adresiniz:
 
Üst Alt