• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yıkılan Hayaller

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
İçimize sığdıramadığımız hayallerimiz vardır. Oysa ki küçüklüğümüzdür o hayalleri büyüten. Kendi içimizden çıkanı sığdıramayız dünyamıza. Yıkılır hayaller, yerine daha küçükleri inşa edilir. Ama yıkılan bir aşk, geride öyle acılar bırakır ki tek bir tuğlasını uzanıp koyamazsın yerine. İzler vardır geride. Ve izler hatırladığın kadar derindir. Her şey bir aşk oyunuysa, gidişlere seyirci kalmak düşer kalanlara. Adımızdan düşer adım adım. Ve gitmek değil, bitmektir attığı her adım. Aşkın bitişi değil de geride kalan her şeyin yalan oluşu yıkar insanı. Oysa siz, onun yanında ondan daha güçlü görünmekten bile sakınmışsınızdır kendinizi, sırf o güçsüz gibi görünmesin diye. Bu kadar iyi olduğunuza kimse inanamaz, görmek istemez. Ve bazı gerçeklerin inanılmazlığı, bir yalana dönüştürür onları. En çok da bu yüzden giderler. Çünkü haklı görürler kendilerini, göremediklerinin gölegesinde...

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Oysa siz, onun yanında ondan daha güçlü görünmekten bile sakınmışsınızdır kendinizi, sırf o güçsüz gibi görünmesin diye. Bu kadar iyi olduğunuza kimse inanamaz, görmek istemez. Ve bazı gerçeklerin inanılmazlığı, bir yalana dönüştürür onları. En çok da bu yüzden giderler. Çünkü haklı görürler kendilerini, göremediklerinin gölegesinde...

Sonra da pişmanlık destanları yazıp sanki.hiçbirşey yapmamışlar gibi bide suçu bizde bulurlar??

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Olsun yaşıyoruz

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Her yıkılan hayal bir tecrübedir ama mücadelen vazgeçmek olmaz tabi

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Hayaller yıkılabilir ama umut olmezmis.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Çoğu hayallerim vardı gerçekleşemedi ama hala umudum var.