• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yıllar onu teğet geçiyor! Sabah Şekerleri'nin güzeller güzeli sunucusu bikinili pozlarıyla mest etti

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,370
yillar-onu-teget-geciyor-sabah-sekerleri-nin-720062_5517_3_o.jpg

yillar-onu-teget-geciyor-sabah-sekerleri-nin-720062_8557_4_o.jpg

Sabah Şekerleri programının güzeller güzeli sunucusu Melike Öcalan, güzelliği ile yıllara meydan okuyor. Şimdilerde gözlerden uzak bir yaşam sürdüren 41 yaşındaki sunucu, bikinili pozlarıyla hayran bırakıyor.

Türkiye'nin en genç sunucusu olarak 12 yaşında çocuk defileleri sunarak ekranlara merhaba diyen Melike Öcalan bilmeyeniniz yoktur.

2000'li yıllarda Vatan Şaşmaz ile güzel bir ikili olan Melike Öcalan, 5 yıl önce ekranlara ara verme kararı almıştı.

Öncelikle kendisine ve ailesine vakit ayırmak için ekranlardan uzaklaşma kararı alan Melike Öcalan, uzunca bir süre annesi ve kardeşiyle dolu dolu vakit geçirdi.

Pandemi dönemi boyunca da Bodrum'daki evine yerleşen Öcalan, bu dönemde boş oturmayarak televizyon için yeni projeler üretirken, gelecekte yazacağı kitabının da taslaklarını hazırlamayı ihmal etmedi.

Bodrum Bardakçı koyundaki evinde yepyeni dostluklar edinen başarılı sunucu Azka Otel'de kalan eski dostu İzel ile güzel bir ikili olmuş.

İzel'e bikinili pozlar veren Melike Öcalan, kusursuz fiziği ile hayran bıraktı. 41 yaşındaki sunucu yıllar geçse de güzelliğinden bir şey kaybetmemiş.

Rahmetli Zeki Müren'in de en çok sevdiği koy olan Bardakçı Koyunun ruhu ve tılsımına inanan iki arkadaş yakın zamanda çok iyi işlere imza atacaklarını söylüyorlar.

Melike Öcalan, "Meğer ne kadar hasretmişiz aynı sektörde, aynı dili konuşup, yapıcı fikir alışverişi yapabileceğimiz dostluklara, bir baktık ki ben onun saçını, o benim makyajımı, ben onun şarkı seçimini, o benim fotoğraf çekimimi yapar hale gelmişiz. 2021 yazı bize birbirine çok faydalı bir dostluğun anahtarını hediye etti."

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,370
Aynn masalah çocukluğumuzn sonuculari .))

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,370
Vatan sasmazla yapıyorlardı bir aralar Allah rahmet eylesin