• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

YouTube Shorts videoları, Music uygulamasında da gösterilecek

StigmatA

Forum Sorumlusu
Üyelik Tarihi
3 Nis 2008
Konular
1,617
Mesajlar
28,647
MFC Puanı
210,550

YouTube Shorts videoları, Music uygulamasında da gösterilecek​


YouTube Music uygulamasında “Samples” adı verilen yeni bir bölüm test ediliyor. Söz konusu bölümde, müzik odaklı YouTube Shorts videoları yer alacak.​youtube-shorts-videolari-music-uygulamasinda-da-gosterilecek_f24f0660.jpg


YouTube, kısa video paylaşım özelliği Shorts'u 2020'nin sonlarında kullanıma sunmuştu. Dikey modda çekilmiş bir dakikaya kadar videolara izin veren Shorts, kısa süre içinde oldukça başarılı oldu.

Youtube Music uygulamasında “Samples” adı verilen yeni bir bölüm test ediliyor. Söz konusu bölümde, müzik odaklı YouTube Shorts videoları yer alacak.


Yeni Samples menüsü, uygulamanın alt kısmındaki "Ana Sayfa, Keşfet ve Kitaplık" menülerinin arasında yer alacak.

Bilgiler alt kısımda yer alacak​

Kullanıcılar, bu menüden dikey formattaki müzik videolarına erişebilecek. Albüm kapağı, şarkı adı ve sanatçı bilgileri de ekranın alt kısmında olacak.

YouTube Shorts videoları, Music uygulamasında da gösterilecek

YouTube, Shorts formatını masaüstünde, mobilde ve hatta TV uygulamasında bile ön plana çıkarmaya çalışıyor. Bu nedenle, gelecekte Shorts videolarını daha fazla bölümde görebiliriz.
 
Üst