• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

YUSUFUN GÖZLERİ

Konular
1,330
MFC Puanı
50
Şimdi bana vahadır Yusuf’un gölzeri. Sonra sonsuzluğumdur; gene Yusuf’un gözleri. Hem sığındığım hem kaçtığım; hem gülüp hem ağladığımdır Yusuf’un gözleri. Kalbimdeki acı, Yüreğimdeki sancı, mahşerde davacı; Yusuf’un gözleri…

Bana sanki kurşun, Yusuf’un gözleri.

içimde bir kuyu, Yusuf’un gözleri. Kuyudan kurtuluş, Yusuf’un gözleri…

Hapsolduğum zından, Yusuf’un gözleri…. Özgürlüğüm benim, Yusuf’un gözleri…

İçimdeki Korku, Yusuf’un gözleri…Korkudan emin olduğum, Yusuf’un gözleri… Kaybolduğum umman, Yusuf’un gözleri… Tutunduğum davam, Yusuf’un gözleri…

Sustuğumda nara’m, Yusuf’un gözleri…. Haykırdığım Sessizlik Yusuf’un gözleri…Bakınca gördüğüm, duyunca baktığım, görünce kandığım; Yusuf’un gözleri…

Koklanmamış bir gül, kurumayan diken, açmamış gonca; Yusuf’un gözleri…

İstenince verilen, sevince istenen Yusuf’un gözleri…

Yakub’un ağladığı, Züleyha’nın yandığı; Yusuf’un gözleri…

İçimdeki sevda Yusuf’un gözleri… İmanımda dava Yusuf’un gözleri… İffetin Sembolü Yusuf’un gözleri… Güzellerin güzeli, Yusuf’un gözleri…Hakka adanan Yusuf’un gözleri; kendini adayan, gene Yusuf’un gözleri.

Herkesin Görmediği, görüp de bilmediği Yusuf’un gözleri;

“Aşık”a ayân, Yusuf’un gözleri…

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Hz Yusuf ıle alakalıdır. Guzel bır paylasım olmus Yuregınıze saglık.