• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yüzde Elli..

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Yüzde elli indirimli bir aşktı bu ilk gününden. Taa baştan ucuzlattık. Ellisini başkaları çoktan alıp götürmüştü geçmişimiz yeni üretimlere engel elde kalanı başkasına uydurmaya çalışan bi aşk bıraktı geriye ve şimdi ellisi senden ellisi benden bütün olmaya cebelleşiyoruz olamayacağını bile bile. Biz olmaya uğraşıyoruz.. Ben biraz benim, birazda geçmişimde kalmışım aslında tıpkı sen gibi. Bizi biraraya getiren şey de bu galiba.. Sığındık birbirimize aynı şeylerden yorulmuş iki yaralı. Ne aradığımızı bilmiyoruz huzurdan başka ve bunu aşk oldurmak için uğraşıyoruz.

Belki zamanla tamamlarız birbirimizi diye her buluşmamız bir diğerinden daha iyi olduğuna inandırmışız kendimizi. Herbirinde belki daha da kötüleşsekte. Dünyada bir ben bir de sen kalmadık ama beni anlayanı buldum derken ki sen de söyleyebiliyorken şimdi kaybetmek öyle korku verici ki. Hepsinden çok koyar belki de. Zayıflıklarımı bu kadar bilen adamın benden uzakta,aklında sadece böylesi benle durması. Sığındık birbirimize. Kimselerin bilmediği hikayeler anlattık. Bir Allah bir de ben dediğimiz herşeyi.. Açık olabilmek hem güzel hem de cesaret vericiydi.

Biraz da oynuyorduk tabii sevgili oyunu da bir yandan yürüsün diye. Bana her ''aşkım'' deyişinde bir kez daha acırdı içim içten gelmediğini bildiğim için.. Yine eskiyi özlerdim bir parça ama eski yoktu artık. Olmayacaktı da... Bugün sendin artık. Varlığındı kim olduğunu bilmesem de. Kimselerden habersiz tanıdığım tek insandın. Ne mantığıma ne dünyama aittin. Bilmezlerdi o günü kimle geçirdiğimi ne eşim ne de dostum. Böylesi iyiydi. Herkesten uzak sana açılmak, açılmak geçmişteki yaralardan uzaklara itekleyen ellerinde.

Her görüşmemiz bir yolculuk. Sadece saatlere sığdırdığımız. Ertesi gününü asla hatırlamayacağımız bir gidiş. Belkide asla bir dahası olmayacak diyerek her seferinde aynı güçlülükle yanına geldiğim adamdın sen. Bana uymayan benim olmanı istemediğim tek ilişkimdin; ama sebebi vardı günlük bağlanışlarımın.

Sığınmıştık birbirimize. Ucuzluyordum herseferinde biraz daha ucuzluyorduk kendimiz. Arada bir görüşüp yarını kurmadığımız bir ilişki hiç de bize göre deildi.Her yanından dönüşüm kendimden nefret edişimdi. Sarılırken dahi kullandığımı bilerek sürdürmek olan biteni ucuzluktu bana göre. Dedim ya... Yüzde elli indirimli bir aşktı bu.. Taaaa başından. Bile bile yürüdük sonunu bildiğimiz yazımızın sadece başını değiştirmek için.

Özlemedim ben hiç seni ama gel dediğinde gelirdim düşünmesiz. Aslında sana değil. Belki bugün başka biri olursun karşımda diye. Koşar adım gelir sallana salana dönerdim ''bir dahası asla aynısı olmayacak'' diye....